Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacio után 12 nappal...

Anita2426 kérdése:

Ovulacio után 12 nappal pecsételo vérzés jelentkezett, ami mar sokkal tobb mint pecsételo vérzés . Mire számítsak? Nem lettem terhes?

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt igazán a nemvártad napján tudod meg. Ha nem jön meg, akkor teszt.
2015. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap jott meg minimális vérzés , ovulacio után !ma mar sokkal erősebb . A mensim 11-12 várható! Szóval hamarabb jot mint "vartam "!
2015. dec. 6. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány napos neked a luteálisod, hogy 11-12-re nem várod, de már a 12. dpo-n vagy.

Az ovulációdat mi jelezte? Nyák, hő, ovu teszt...?

2015. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mult honapba 11 -en jott meg ! Az ovulaciot igazából nem teszteltem , csak véletlenszerűen próbálkoztunk , 10 nap után kb! Most 5-en jott meg ami 25 nap ! Bocsánat ha értetlenkedek! Csak annyira szeretnénk babát ! Koszonom :)
2015. dec. 6. 16:13
 5/6 mandiga ***** válasza:
Így akkor nem tudhatod mikor volt ovud. Lehetett előbb is, meg később is. Ha eléggé vérzel, akkor valószínű, hogy csak elöbb jött meg, de ha úgy látod, hogy másabb és kevesebb, akkor tesztelj.
2015. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat ! Az a baj hogy mostmár eleg sok jon mint a mensi , csak azert gondoltuk hátha terhes vagyok , mert minden olyan tünetem volt .( mellfeszules , mellbimbo körüli erek megduzzadasa, sűrű pisiles, jobb étvágy , fáradság stb ) de ezek szerint nem vagyok babas:( köszi nektek ! Meg próbálkozunk !
2015. dec. 7. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!