Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 24-én együtt voltam...

November 24-én együtt voltam egy sráccal (védekeztünk kétféle módon is), ultrahang vizsgálat már mutatná ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
Azóta megjött már kétszer, és olyan volt a menzeszem, mint szokott (az utolsó kicsit hosszabb)... Tesztet is csináltam azért, például ma reggel is, negatív mind. Saját megnyugtatásomra egy szerdai ultrahanggal szeretném kizárni a terhességet. Az már okés? Vagy várjak a vizsgálattal?

2016. jan. 4. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden a terhesség ellen szól. Miért parázol ennyire?
2016. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nem vagy terhes. Csak emiatt felesleges ultrahangra menned, de ha ez megnyugtat, akkor menj nyugodtan. Már kb. nyolc hetes terhesnek kellene lenned, mindenféle teszt kimutatná már hetek óta. Ha többet is csináltál, nem tudom, miért aggódsz még, de te tudod.
2016. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Húúú, neked aztán jól az agyadra ment :D Ha akkor teherbeestál volna, azt már December 8. körül kimutatta volna a teszt. Mostanra meg 100%-ra kimutatja. A menzeszed se jött volna meg. Tuti nem vagy terhes.

Amúgy a kérdésre a válasz, igen, már rég kimutatná az ultrahang, de nem érdemes elmenned.

2016. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges elmenni, ha ennyi idő, 2 menstruáció és negatív teszt után is azt hiszed hogy terhes lehetsz, akkor az uh-ra is azt fogod hinni hogy biztos nem volt jó a gép vagy béna volt a szonográfus és nem látta...
2016. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes!

És ha más miatt mész ultrahangra, ha más gondod is van, vagy csak egy általános vizsgálatot szeretnél, akkor menj nyugodtan, de ha csak terhesség miatt, akkor tök fölösleges, mert nem vagy terhes!

Védekeztetek, kétszer menstruáltál, több, mint 1 hónap után is negatív teszt. Hidd el ettől tutibb bizonyítékok nincsenek, hogy valaki nem terhes!

2016. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

21.-én voltunk együtt, 2,5 hete már szívhang is volt az uh-on...

de nem értem, miért gyanakszol ha megjött

2016. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Fiatal vagy,még lehet rendszertelen,gyengébb-erősebb.

Hormonális változások miatt. Csinálj egy tesztet az a biztos. És jobban figyeljetek a védekezésre.

2016. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha megjött már azóta akkor nem vagy terhes :)
2016. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok az...
2016. febr. 3. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!