Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mikor is van...

Most akkor mikor is van középidőm?

Figyelt kérdés
Decemberben volt "talán" egy kémiai vetélésem, ami abban nyilvánult meg, hogy később jött meg 5 nappal és volt egy enyhe poz tesztem. Most újra próbálkozunk, csak azt nem tudom, hogy mikor lehet a középidőm ..... azt számítsam első napnak, amikor meg kellett volna jönnie, vagy amikor megtörtént a "baj".... ? Van valakinek tapasztalata?
2016. jan. 4. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez az a ciklus, ahol nincs igazán értelme középidőt számolgatni szerintem. Egy "talán" kémiai vetélés után is helyre kell egy kicsit ráznia magát a szervezetnek, és elvileg onnan indul a számítás, ahol megtörtént a "baj". Akár menstruáció volt, akár a kémiai terhesség vége.

Ha menstruáció, nem kell magyarázni.

Ha kémiai terhesség, akkor ez esetben is néhány nappal eltolódik a ciklus, lévén sárgatest által termelt hormonok, valamint a talán kezdődő életke megakadályozták-késleltették a többi petének az érését.


Szóval fentiek alapján a későbbi időpontra szavaznék.

Mihamarabbi testi-lelki regenerálódást és babavárást.

2016. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!