Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14. e és 19. e között vannak...

14. e és 19. e között vannak a legtermékenyebb napjaim! Együtt is vagyunk majdnem mindennap! De az együttlét alatt nagyon fáj a jobb oldalon vmi. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
mintha a petefészkem lenne?de csak együttlétkor fáj,máskor nem!!!Vagy már előbb sikerült a baba?éN EZT NEM ÉRTEM????
2008. szept. 16. 12:35
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Mindennap van hányingerem!Szédülök is!Nem tudom milehet?Már minden megfordult a fejemben!Nem kell mondanom hogy csupa rosszak!:(
2008. szept. 16. 12:37
 2/28 anonim ***** válasza:
az együttlétek alkalmával előfordulhat, hogy belenyilal a petefészekbe ami a hormonoknak köszönhető. méhösszehúzódást is kivált egy orgazmus élménye ami normális. ne ijedj meg, egyszer egy nőgyógyász azt mondta, "örüljön az a nő akivel ez előfordul, mert azt jelenti jó a szex" de viccet félre téve, ez is lehet oka, lehet egy menszesz körüli, vagy peterés körüli állapot miatt, vagy terhesség esetén.
2008. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok, a szédülés egyebek? nézz tesztet, ha nem vagy biztos magadban!
2008. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én ezt nem értem!Nekem nem kellemesen fáj!:(
2008. szept. 16. 12:42
 5/28 anonim ***** válasza:
hanem szúró, nyilaló fájdalom ugye? első vagyok.
2008. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
nézd meg azt, ha a petefészked körül megnyomod erősen fáj e normál körülmények közt, mert ha igen, akkor is érzékeny, nem riogatásként, de akkor menj el orvoshoz, hogy kizárhasson egy ciszta gondolatát! első válaszoló voltam.
2008. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
igen!Lehet hogy most kinevetsz de ha kicsit erősebben csinálja akkor oda kell nyulnom a hasamon!
2008. szept. 16. 12:45
 8/28 A kérdező kommentje:
megnyomkodtam de semmi,nem fáj!!
2008. szept. 16. 12:46
 9/28 anonim ***** válasza:
tudom milyen érzés, mert én is szoktam érezni, és olyankor egy kicsit befeszítem a hasam addig.
2008. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
szerinted ez mit jelenthet!Vmi nőgyogyászati baj!Vagy felfáztam?
2008. szept. 16. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!