Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan barátotok, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan barátotok, aki körülmetélt volt? Ha igen, milyen volt vele az együttlét? Valamiben rontja ez esetleg, vagy jobb tőle a szeretkezés?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
-szebb és jobb, semmi hátránya sincs.
2010. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
tehát zsidó?
2010. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
ha férjül mész hozzá, akkor jobb lesz....az anyagi helyzeted
2010. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem zsidó, dehogyis...ő teljesen magyar.

Fitymaszűkülete volt neki még nagyon nagyon régen, és a műtéti beavatkozás már elengedhetetlen volt.

Még nem voltunk úgy együtt, és ezt elmesélte, csak kíváncsi vagyok, kinek mi a tapasztalata.

2010. máj. 7. 20:53
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
a barátomat szintén fitymaszűkület miatt metélték körül. és teljesen okés vele a szex...sőt. :)
2010. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

ajj hagyjátok már ezt, h zsidó...minden ilyen témájú kérdésnél páran beírogatják, h zsidó, zsidó.Egy csomó ember van körülmetélve egészségügyi okokból, és egyébként az iszlámban is körülmetélik a férfiakat, úgy hogy akár beírogathatnátok azt is, h biztos muzulmán.


Érdemben nem tudok válaszolni a kérdésedre, mert fiú vagyok, és így nem tudom, hogy milyen szeretkezni egy fiúval, akár körülmetélt, akár nem az :DDD

2010. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért köszi a választ. :)
2010. máj. 7. 21:00
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
én irtam, hogy zsidó, de persze tudom, hogy a körülmetélés muzulmánoknál is szokás, de jó poén na.egyszer olvastam egy blogban valami 16-17 éves kis szuka istenitette a körülmetélt pélót, meg hogy zsidó a barátja és neki mostmár csak az kell.na bocs azért.
2010. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
érdkes, nekeme ddig az volt, és msot a normállal nem tok mit kezdnei :D
2010. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
A körülmetélés elsősorban földrajzi helyzettől függ. Az olyan területeken, ahol sok a homok és nincs szinte semmi folyóvíz, egészség ügyi okokból metélték körül a fiúkat. A zsidó és iszlám népek is ilyen területeken éltek, ezért ez a "szertartás" beépült a kultúrájukba. De metélnek körül "hagyományból" más, vallástól függetlenül embereket az USA-ban is. Afrikában is rengeteg törzsnél bevett szokás. Nem vagyok zsidó, egy kicsit antiszemita, de jobb tisztázni a dolgokat.
2010. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!