Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz után 17 nappal...

Erzsebet 1993 kérdése:

Menszesz után 17 nappal lehetek terhes? A ciklusom nagyon össze vissza van igy kiszámolni nem tudom. Novembera hó végén volt meg. Decemberben pedig 6-án megjött és 12-én el mult.29-én voltunk együtt a párromal.

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól látom, menstruáció után 23 nappal voltatok együtt, hiszen a menstruáció első napját kell számolni mindig.

Ha novemberben hó végén volt, december 6-n megjött..az fél hónap sincs, ebben az esetben annyira rendszertelen a ciklusod, hogy mindenképp menj el nőgyógyászhoz, kivizsgálásra, mert ez nem jó.

Ettől függetlenül persze lehet babátok, 23. ciklusnapon is, de akkor ebben az esetben kb. 37 napos az aktuális ciklusod (tüszőrepedésre 14 nappal jön a menstruáció)

január 12-től megpróbálkozhatsz egy terhességi teszttel, ha addig nem jön meg a vérzésed.

2016. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!