Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt pár nappal...

Menstruáció előtt pár nappal lehet érezni valamit amiből lehet gyanakodni terhességre? Fontos!

Figyelt kérdés
Tudom mindenkinél más és más!De fontos mert elég komoly fizikai munkát végzek és jó lenne tudni ha csak a gyanú jele is fent áll!Állandó éhség van rajtam,mell feszülés fájdalom és petevezetékben érzett szurka nagyon ritkán enyhe görcs!A psm tüneteim is ilyenek de akkor nem szokott lenni szurka érzés és átlátszó fehér folyás!A hőm viszont fent van 36,8-37,2 szokott lenni reggeli mérés nyelv alatt!Azok akik nem tudnak normális válaszokat írni annak nem kell semmit se!És előre is köszi azoknak akik tapasztaltak valamit és tudnak nekem segíteni!
2016. jan. 6. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Pontosan ugyanazt éreztem, mint menstruáció előtt. Egyetlen egy tünettel se lett több vagy kevesebb.

Egyértelműen azt hittem, hogy meg fog jönni.

2016. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem éreztem semmi különöset egyik terhességnél sem. Ha állandó fizikai munkát végzel, a megszokott terhelés általában nem árt terhesség alatt sem, nem lesz belőle probléma, ha csak az elmaradt menzesznél derül ki a terhesség.
2016. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor várok hátha nem jön meg!Annyi még hogy neked is volt a tipikus ingerültség?Néha feltudnék robbanni mint menszi előtt de nem olyan vészes mint máskor :)
2016. jan. 6. 11:39
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Mensi előtt mennyivel vagy? Ha olyan 12. dpo körül és ennyire aggódsz csinálj egy tesztet, bár lehet még nem mutatja. Szerintem az X epil márka egész jó, Dm- ben 400 ft körül van a 2 darabos.

Egyébként nekem az lett anno gyanús, hogy nem volt semmilyen mensi tünetem. A mell érzékenysége, hasi húzódás az 5. hét környékén kezdődött. A magas hő az jó, a vizes illetve tojásfehérje szerű nyák menzeszre utaló jel lehet, a krémes utalhat terhességre. De ugye semmi sem 100 %.

2016. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sajnos nem lehet megkülönböztetni a pms tüneteket a terhességitől. Kétszer estem már teherbe, semmi nem volt más, mint más ciklusokban, pedig volt stimulált ciklus is, tehát nem mondhatom, hogy nem figyeltem magam.


Egyébként ne aggódj, ha hozzá vagy szokva a terheléshez, semmi baja nem lesz tőle a babának attól, hogy nem tudsz róla a vérzsékimaradás előtt.

2016. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kb egy hét!Múlt hó-ban 17-én volt meg!
2016. jan. 6. 11:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem semmi nem volt és még meg is jött ...

igaz kevesebb volt mint szokott lenni

simán 10-12 hetes voltam mire leesett a dolog

:-)

2016. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is minden ugyanolyan volt, max annyi volt szokatlan hogy nagyon melegem volt és izzadtam. Sajnos tünetekre nem lehet hagyatkozni, előtte hónapokban mindig azt hittem, hogy terhes vagyok, hol szédültem, hol hánytam, fájt a mellem, szúrt a hasam, stb stb...12. dpotól tesztelhetsz Facelle teszttel, elég érzékeny :)
2016. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm normális válaszokat mindenkinek!Mentek is a zöld kezecskék :) Jövő héten kiderül mi lesz addig is vigyázok egy kicsit! :)
2016. jan. 6. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!