Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt más is akinek nehezen...

Van itt más is akinek nehezen jön/jött össze a 2. baba?

Figyelt kérdés

A lányom harmadik hónapra összejött...a tesóval ez a 6. próbálkozós hónap...ti meddig próbálkoztatok, vettetek e igénybe bármilyen orvosi segítséget előtte? Egyáltalán mi lehet a gond, ha az előző viszonylag gyorsan összejött?

Ovu tesztet is használunk pedig, a lányomnál nem használtuk..


2016. jan. 6. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha az első összejött biztos összejön a második is 😉 Tudom hogy nehéz de próbálj ne stresszelni rajta...sztem ha nem jön össze a következő 1-2 hónapban kérj tanácsot dokitól hogy megnyugtasson,de biztos nincs gond!Sok sikert
2016. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelen! ☺ Igaz nekünk a kisfiam is a 11.hónapban sikerült, de semmilyen orvosi , se más féle segítség nem kellett, most a kistesó már 15 hónapja nem akar jönni.. 2 hónapja clostit szedek mert nincs peteérésem. Nem tudom mikor akar már kopogtatni a gólya 😊😩
2016. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
honnan jöttél rá hogy nincs peteérésed? ha felmegy a hőm 3-4 tized fokot az alaphoz képest akkor nekem tuti van ugye?
2016. jan. 6. 13:13
 4/10 mandiga ***** válasza:
Ha felmegy a hőd, és fent is marad, akkor tuti, hogy van tüszőrepedésed. Peteérésed lehet, csak nem biztos, hogy meg is reped. Nekem volt, hogy egy alkalomból összejött a baba, most meg 4 hónapja nem akar jönni. Valószinű rágörcsöltem. Annyira szeretném én is. De reménykedek. :)
2016. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
LH tesztet is használunk, de most elfogyott, és amúgy is elegem van belőle, mert csak idegeskedek ha pont akkor valami miatt nem tudunk együtt lenni...így inkább együtt leszünk amikor csak lehet aztán reménykedek...csak sajnos a pici mellett az sem egyszerű.
2016. jan. 6. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt hogy 90 volt hogy 60 napra jött meg, volt hogy 32. Elmentem dokihoz és ott derült ki. Pontosítok, volt peteérésem csak nem volt kellő nagyságú és nem tudott megrepedni. A hőm sem emelkedett meg ilyenkor. Amióta van tutira, azóta mutatja a hőm is szépen.
2016. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ket csikosak teszeltem :)
2016. jan. 7. 06:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok 😊
2016. jan. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Látod, nem is kellett olyan sokat várni a kistesóra 😊😊
2016. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát ja...az a vicces hogy ebben a hónapban egyszer voltunk együtt...:) hozzáteszem ebben a ciklusban kezdtem el inni a teákat..talán az segített.
2016. jan. 7. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!