Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erröl a tesztről?

Mit gondoltok erröl a tesztről?

Figyelt kérdés

Megvolt a mensim, kb egy hete múlt el. Ma reggel csináltam a tesztet. Viszont mens. Alatt is voltunk együtt védekezés nélkül.


[link]


2016. jan. 6. 14:40
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg! Elhiszem higy izgat a dolog,de hiába csinálsz egy nap 3 tesztet 2 naponta emelkedik a HCG hormon szint.A képek se a legjobbak...egyiken látni vmit másikon semmit.Nem akarlak megbántani de szerintem nem lesz jobb a lelkednek ha itt minden 2.ember azt mondja lát vmit aztán még sincs semmi....próbálj ne kicsit türelmesebb lenni várjál 2napot
2016. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Utolso teszten is latni ;D Tenyleg egy napot hagyj ki legalabb hogy nem tesztelsz!
2016. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Babás vagy!

Tuti! !!!!

Holnapi teszted még erősebb lenne, ha reggeli elsőből csinálnál

2016. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Csináltam. Hááát nem tudom, engem ez nem győzött meg.



[link]

2016. jan. 8. 09:03
 25/35 anonim ***** válasza:
Hat pedig ez pozitiv :) Hetfon elmennek a helyedben orvoshoz a tesztekkel egyutt ;)
2016. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Csináltam újat. Én ezt már nem értem. Megint olyan semmilyen, létezik, hogy ennyi teszt szellemcsíkos, vagy mi lehet???? Vagy nem tudott rendesen megtapadni esetleg a mens. miatt? De ha így van, akkor mi lesz?


[link]


[link]


[link]

2016. jan. 9. 10:32
 27/35 anonim ***** válasza:
Ez mind egyforma markaju teszt ha jol latom..? Probalj mar egy masik fajtat is szerintem.
2016. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Nem, ez 3 különböző. A tegnapi és a mai egy márkájú.
2016. jan. 9. 14:28
 29/35 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért aggódsz.

Szép pozitív tesztek, ráadásul erősödik a 2.csikod

Gratulálok, vigyázz magatokra

2016. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Minden teszteden látni a halvány csíkot. Ma nem teszteltél? Holnap reggel már erősebben kellene látszódnia. Most már én is kíváncsi vagyok mi lesz. Nekem is ilyen nem egyértelmű halvány, nagyon halvány tesztekkel indult mindkét terhességem.
2016. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!