Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki dpo 15...

Van itt olyan aki dpo 15 körül barnázott kicsit és terhes lett?

Figyelt kérdés
most vagyok a 15. dpo körül...még nincs mensi, de terhességi tünetem sincs, csak a mindjárt meg fog jönni érzés, meg nagyon kevés barnás folyás, egy két csepp..ez beágyazódásnak már nyilván késő... meg fog jönni? vagy még reménykedhetek?
2016. jan. 6. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 15. dpon vagy illene egy tesztet csinalni mert a barnas folyas nem jo ha terhes vagy! Akkor mielobb dokihoz kell menni hogy adjon gyogyszert vagy lehet hematoma van! Tesztelj reggel vagy akar most is :)
2016. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
reggel mindenképp fogok.
2016. jan. 6. 18:59
 3/8 A kérdező kommentje:
csak máskor is szokott barnázni előtte levő nap és lehet hogy csak holnap fog megjönni azért várom ki a reggelt..bár elvileg mindig megszokott 14. de legkésőbb 15. nap reggelén
2016. jan. 6. 19:04
 4/8 whitelady1 ***** válasza:
Drukkolok! Én is barnáztam akkor amikor meg kellett volna jönnie, mégis terhes voltam!
2016. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ket csikos ;)
2016. jan. 7. 06:48
 6/8 whitelady1 ***** válasza:
Gratulálok! :)
2016. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratula :)) 1# voltam
2016. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet barnázni, a tested még tudja, hogy most menszinek kéne következnie, csak kimarad.

Sok boldogságot a babához.

2016. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!