Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció alatt magas hő és...

Menstruáció alatt magas hő és élénk piros kevés vérzés?

Figyelt kérdés
4. hónapja próbálkozunk és még ilyen nem nagyon volt. 4 napja tart és nagyon kevés élénk piros vérzésem van. de a hőm 37 fok, egész nap úgy érzem mintha lázas lennék.
2016. jan. 6. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
menstruálsz és hőemelkedésed van? a hő nem mindig jelez terhességet...ha 4 napja vérzel, még ha terhes is vagy, nem sok jót jelent.
2016. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos tudom. de a menstruáció első napjáig biztos voltam benne hogy baba lesz.aztán a nemvárt napján negatív lett a tesztem. estére volt egy kis vérzés. aztán reggelre viszont semmi, délután megint egy kicsi de az után is csak egy két csepp mára szinte meg semmi sincs. és olyan furcsa mert élénk piros pedig ilyenkorra már sötét színü szokott lenni
2016. jan. 6. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Miújság kérdező? Baba lett akkor?
2016. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!