Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik a nem várt...

6 napja késik a nem várt Menzesz! Eddig 32-33 napra meg szokott jönni most 38. Napon semmi! Tesztet csináltam negatív, de a hőmersekletem reggel magas 36,9! Mi lehet terhesség vagy ciszta?

Figyelt kérdés
Akinek volt cisztaja milyen tünetei voltak?Vérzés kimaradás,magas hő ,tojásfehérje szerű folyas okozhatja egy ciszta ezeket a tüneteket?Tapasztalat?Vélemény?

2013. jún. 14. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:

És tegnap mennyi volt a hőd? Ha esik, akkor valószínű meg fog jönni. Azt nem tudom véletlenül, mikor volt ovulációd? Nekem volt cisztám, elhúzódó menzit okozott. De lehetett a teszt is korai, ha később volt ovud. Nincs görbéd?

Ha nem jön meg, ismételd meg holnap reggel.

2013. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hôd nem feltètlenül magas, jelzi, hogy nyár, meleg van, izzadás.
2013. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel is 36,9 volt és ma is!17 napja volt ovulaciom azóta magasan van a hőm!Az alap 36,3!
2013. jún. 14. 08:38
 4/7 anonim ***** válasza:
És milyen érzékenységű volt a teszted?
2013. jún. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt már cisztám, néhány napot késett miatta (3-4-5 nem tudom már pontosan), és rettenetesen görcsöltem mielőtt megjött. Nagyon fájt az a petefészkem, amelyikben ciszta volt, gondolom akkor pukkanhatott ki.

Hőt én nem nagyon mérek, de 17 nap után már délután is ki kellene mutatnia a tesztnek. Milyen érzékenységű és mikor csináltad?

2013. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Clear blue digitális volt a teszt!Ma délután meg is jött iszonyat gőcsel és derekfajassal!
2013. jún. 14. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes lenne egy uh-ot kérni, ehet, hogy tényleg ciszta, vagy valami más.
2013. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!