Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye a terhességnek?

Mekkora az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Az együttlétünk előtt 4 napja már nem szedtem gyógyszert, de az előtte lévő pár napban is elég rendszertelenül ( elbizonytalanodtam) a rendszertelen azt jelenti, hogy négy nap maradt ki majd bevettem kettőt és utána végleg abbahagytam ez volt a levél kezdete, az első tabit bevettem a hétnapos szünet után, majd kimaradt és újra bevettem kettőt, yasminellét szedek körülbelül két éve. Az együttlétünk 27.-ei nap volt, 30-ai napon barna folyás volt, azt hittem megjött a menstruációm a tabletta megvonástól, de a tamponomon nagyon kismértékben volt vér, inkább ez a barna "cucc" majd 31-e estére már semmi nem volt. Tegnapi napon szintén együtt voltunk, tudom, hogy ez a jelen állást nem befolyásolja, de hátha fontos. Holnap, holnaputánra esedékes a menstruációm, az elmúlt pár napban voltak alhasi görcseim, hozzáteszem én hál'Isten soha nem szenvedtem a menstruációt megelőzve, alatta semmitől. Ma csináltam két x-epil tesztet, az elsőn mintha láttam volna egy halvány másodikat, de aztán egyértelmű negatív lett, majd rá egy órára ( nem bírtam várni) a másik is negatív se halvány csík se semmi. Napok óta a fórumokat bújom, sok helyen olvastam, hogy nem is megbízható teszt, vagy túl korán csinálhattam meg. Este is volt, előtte tele ittam magam, hogy tudjak pisilni, ez is felhígithatta. Vettem holnapra egy clear blue-t amit megcsinálok első pisiből. Szerintetek még lehet pozi vagy ez tuti negatív?
2016. jan. 6. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó együttlétet követő 15. napon csináld meg! Az már jó. Ja, reggeli elsőből.
2016. jan. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel is negatív, lehetséges hogy még nem mutat biztos eredményt így, hogy nem vártam 15 napot?
2016. jan. 7. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt most bármi lehetséges.. :)
2016. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!