Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztkérdés, ezt hogy értelmez...

Tesztkérdés, ezt hogy értelmezzem?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlóval és megszakítással is védekezünk, nem akarunk gyereket. Most január 3-án megjött, de csak nagyon rövid ideig tartott és alig véreztem. Gondoltam, tesztelek, de szerintem hibás lehet, mert a kontrollcsík ki se jött, a másik meg időn túl.

[link]

Így néz ki. Most nem tudom, hogy csík-e az, amit látok. Kicsit beparáztam, ugye paranoiás vagyok?



2016. jan. 7. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy nem kell értelmezni,mert ez egy hibás teszt.Értékelhetetlen.
2016. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hibás a teszt. A tájékoztatón is szerepel, hogy ha nem jelenik meg a kontroll csík, akkor érvénytelen.

Szerintem ismételd meg a tesztet. :)

2016. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Mit ismételjen,ha fogamzásgátlót szed meg is szakítják és meg is jött neki???Annyira nem terhes,hogy még a kontrollcsík se jött ki!Ennyi unatkozó paranoiást,a válaszolók meg adják alá a lovat.
2016. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen lovat? Te bolond vagy. :D

Bizonytalan a kérdező, ezért csinált egy tesztet, ami érvénytelen lett. Ezzel nem kapott választ a kérdésére, hogy terhes-e, így azt tanácsolom neki, hogy ismételje meg.

Nem egyszer hallotunk már olyat, hogy gyógyszer mellett lett valaki terhes.

2016. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy hibás teszt, ezt nem lehet értékelni.

De azért azt halkan megjegyzem, hogy ha valaki fog. gátlót szed, plusz még meg is szakítja és menstruál is, ha ő terhes, akkor ő maga Szűz Mária!

Teljesen felesleges volt tesztelned, nem minden ciklus, így nem minden vérzés egyforma, az is lehet normális, ha csak rövid ideig tart. Ez nem azt jelenti, hogy valaki terhes.

És igen, paranoiás vagy!!!

2016. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2016. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te nem vagy százas, kérdező.


A tabletta önmagában kizarja a terhesség esélyét ha normálisan szeded. Vagy időnként kihagysz egy napot, szóval összevissza szeded? Ezért van szükség megszakításra is extra védelemkent? :)

2016. jan. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tabletta önmagában kizarja a terhességet. ...ez a szöveg ismerős. ....mindennap pillanatra pontosan vettem be a tablettát. ..mégis ott alszik a lányom a másik szobában. ...
2016. jan. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a kivétel, nem számottevő a hasonló esetek száma. És az is lehet, hogy volt valami hasmenés, hányás stb
2016. jan. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!