Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztet hogyan...

Terhességi tesztet hogyan értelmezzem?

Figyelt kérdés
Megcsináltam reggeli elsőből. 5 percen vagyis időn belül kijött a második csík. Nem ugrott le a tesztről de jól látható volt fény felé forgatás nélkül is, messziről is. Nos a probléma az hogy nem dobtam ki hanem nézegettem egész nap és mire teljesen kiszáradt kb 12 órával később már csak akkor látom a csíkot ha megerőltetem magam... Ez most mi? Képet sajnos nem csináltam :,(

2015. okt. 18. 21:23
1 2
 1/15 anonim válasza:
20%
Ez azt jelenti hármasikrek.
2015. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Furcsa, mert száradással határozottan erősödni szoktak a tesztek, legalábbis én így tapasztaltam. Szerintem ne keseredj el, holnapután reggel ismételd meg a tesztet, valószínű addigra már egyértelmű lesz. Holnap még ne, mert egy nap alatt nem nő annyi a hcg,
2015. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Ne aggódj! Van amelyiken idővel halványul a csík :)
2015. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) predictor early volt tudom sokan szidjak de tudom h sokan mensi elott csinaljak es akkor mutathat kemiai terhesseget szoval ha egyertelmu rozsaszin csik jon ki rajta az csak hcgtol lehet. Nekem mar 3 napja kesik "villámlik" a cicim és puffadok.
2015. okt. 18. 21:31
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Én is idő előtt teszteltem ma! Nem véletlenül! Tegnap fogyott el az e havi duphaston adagom, tudnom kellett, hogy folytatnom kell e a szedését! Úgy tűnik folytatni kell. :) Volt 3 kémiai terhességem és ott bizony késett a mensi is (5 napot), szóval az nem garancia! Nem kívánok neked ilyet, csak mondom! :)

Utolsó voltam

2015. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Elméletben az eredményt meghatározott időn belül kell leolvasni szóval én pozitívnak gondolnám. De azért ismételd meg pár nap múlva.
2015. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Danke :) kedden újrabootolom
2015. okt. 18. 22:30
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok otthon a tesztelésben, csak akkor vettem, amikor gyanakodtam, hogy terhes lehetek (még nem is késett). Este megcsináltam és nagyon-nagyon halvány pozi lett, ezért másnap vettem egy újabbat és ugyancsak este tesztelve már erősebb csík nézett vissza rám.

Szóval szerintem pozitív és biztos már holnap ismételnék. :)

2015. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

én is 3 nap "késésnél" teszteltem ezzel.... vagyis nekem barnázás volt 3 napja, mikor teszteltem.... és az idő előre haladtával inkább erősödött a csik.

Ma már jóval erősebb, mint pénteken

érdekes, hogy a tiédnél halványodott.... de lehet később fogant. Mert nekem pl. délutániból lett pozi.

A képen a legfelső az:


[link]

2015. okt. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó! Szerintem rosszul értelmezed! A kérdező csinált ma egy tesztet,ami pozitív lett, 12 órával később ránézett a megszáradt tesztre és halványabb lett a csík...Szóval itt 1 darab tesztről beszélünk :)
2015. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!