Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bár ma még negatív volt teszt...

Bár ma még negatív volt teszt lehet baba?

Figyelt kérdés
Január 11re nem várom, december 26án voltunk együtt a párommal és akörül volt a pé-m is. Január 2án volt egy kis barnázás. Most az előbb csináltam egy x epil tesztet és negatív...de még halvány második csík sincs... :-( tudom ki kellene várni a nem várt napját de ne kövezzetek meg ezért...köszi :-)

2016. jan. 8. 08:27
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy mielőtt a tesztet csináltam negyed 9kor, előtte fél 4kor voltam mosdóban...
2016. jan. 8. 08:33
 2/26 anonim ***** válasza:
Persze lehetsz...de várd ki a nemvárt napját 😊 a barnázás lehet a beágyazódástól 😊 nehéz de türelmesnek kell lenni.nekem az x epil nemvárt reggelén muttata mind a 2babámat 😁 sok sikert
2016. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Pont most volt egy ilyen tesztes kérdés, ahol az jött le, hogy az x-epil elég későn mutatja ki!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2016. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Gratulálok a babákhoz! :-)
2016. jan. 8. 08:55
 5/26 anonim ***** válasza:

Mindig x-epillel teszteltem es nem keson mutatja ki.


Nekem volt nem vart elott is pozi.

Most is igy volt

2016. jan. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Annyi ehhez hasonló kérdésnél láttam, hogy halvány pozitív a nem várt előtt 3 nappal, hogy kicsit letörtem, hogy az enyém meg totál negatív...
2016. jan. 8. 09:33
 7/26 anonim ***** válasza:

Majd írj, hogy mi újság! :) Tüneteid vannak?

Én nagyon puffadok, nem is gondoltam,hogy sikeres lett volna ez a hónap, de elkezdtem reménykedni. Semmi menstruációs tünetem nincs. Nekem 9-11 között nem kellene megjönnie, a pontos napot nem tudom.

2016. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez ilyen, tényleg érdemes kivárni a nemvártat, mert ugyan vannak szerencsések, akiknek kimutatja, de szerintem több az, akinek nem még. Saját esetemben két nappal a nemvárt után mutatta ki, igen halványan, gyógyszertári teszt. Próbáljatok meg gyakran együtt lenni, különösen az ovu körül aztán no stressz, foglald el valami mással magad. ;)

Sok sikert!

2016. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

33. napon reggel x-epil full negatív. 37. nap este predictor early halvány pozitív. Vaterás one step olcsó teszt kb napi szinten próbálva eddig mindig negatív, akkor is amikor ugyanabból a mintából predictor pozi. Pedig állítólag 10-es érzékenységű a one step :D


Szóval szerintem ne keseredj el túl hamar.

2016. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szorítok :)
2016. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!