Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel tudnánk még a férjem...

Mivel tudnánk még a férjem spermáján javitani? Fertil pluszt szed de még pluszba?

Figyelt kérdés
E vitamint hallottam és a c vitamint milyen gyümölcsöt,zöldséget ajànlanàtok?az orvosom teljes étrend vàltozàst kért lombikra készülünk

2016. jan. 9. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én Férjem profertilt szed. Mi úgy csináltuk, hogy megnéztük az összetételét és mindenből vettünk még pluszba biotecheset. Megnéztük melyik összetevőből mennyi a max napi bevitel és azt megközelítő mennyiséget vesz be. + c vitamin+ halolaj. Még éppen nem telt le a 3 hónap, de hamarosan megtudjuk mennyire vált be. Mennyire rossz az eredményetek?
2016. jan. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az E vitamin annyira bejött, hogy utána spontán estem teherbe. Persze az sem mindegy,milyen E-vitamin, úgy emlékszem, nálunk a Forever termék vált így be.
2016. jan. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat :) Először szeptemberben nézték akkor 0,5 millio/ml volt szóval (fél millio) elkezte szedni a fertil pluszt decemberbe ujjabb sperma vizagàlat akkor 2millió lett /ml .De viszont ahol csinàljàk a lombinkot oda is pluszba lekellett adni egy mintàt és a diktornő mondta h elég kevés van ami jó ahoz h sikerüljön szóval újjabb 2 hónapot kell vàrnunk és teljes étrend vàltozàst javasolt sok gyümölcs zöldség stb.. nektek mennyi volt vagy mi a probléma?Nàlam minden rendben nincs pco-m pajusmirigyemmel sincs probléma hàlistennek
2016. jan. 9. 11:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk novemberelején 12 millió /ml (ezzel még nem is lenne akkora probléma) 80% alakilag ép (ez teljesen jó) de csak 20% az ami progresszív mozgást végez. Ez utóbbi a fő probléma. Nektek mit mondtak mennyitől van csak inszem és milyen eredmény indokolja már a lombikot?
2016. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nàlunk csak Lombik jöhet szóba (ICS) spontàn szinte esélyünk sincs .
2016. jan. 9. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Hormontorna (Aviva torna)! Van férfiaknak kifejlesztett változata is, de csinálhatja a 18 alapgyakorlatot is. Javít a spermaszámon és a mozgékonyságon is, javasolt sok nyers gyümölcs-zöldség, és a fehér cukor, fehér liszt, krumpli, adalékanyagos ételek kiiktatása.
2016. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Esetleg meg lehet próbálni az Inofolicot, de erről kérdezzétek meg az orvost, hogy nála is használ-e.


A teljes étrendváltozás biztosan nagyon jót fog tenni! Én köretnek pl. hús mellé gyakran ettem/eszek most is savanyú káposztát, vagy csak paradicsomot, uborkát és répát, vagy egyéb savanyúságot. Gyümölcsből gondolom bármi jöhet, amit szerettek. Én narancs+cékla levet is többször készítettem (ha több a narancs benne, akkor szinte nem is érezni a cékla ízét). Esetleg készíthetsz limonádét(cukor nélkül) csak citrom levével és gyömbér darabokkal. Ezek mind egészségesek és tele vannak vitaminnal.


Valamint érdemes a férjednek a külső hatásokra is figyelni. Ne üljön forró/nagyon meleg vízben, inkább zuhanyozzon. Ne viseljen szoros alsónadrágot. Ha ülőmunkát végez, többször álljon fel, mert a herék rendesek képesek bemelegedni, ami nem jó.


Mielőbbi babásodást kívánok!!

2016. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megfogadom a tanàcsokat :)szép napot mindenkinek
2016. jan. 10. 14:05
 9/9 anonim válasza:
Maca, méhpempő.
2016. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!