Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet beágyazód...

Szerintetek ez lehet beágyazódási hőleesés?

Figyelt kérdés
Első Clostis hónapom, 5. naptól napi 2 szem 5 napig. minden reggel 6/20-kor mérem a hőm, és tegnap leesett 36,6-ról 36,2, majd ma reggel 36,5 volt. Ovuláció után ez a 8. napom. normál esetben mensi előtt végig 36,5 majd aznap 36,3 és akkor már megszokott jönni.
2016. jan. 9. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges de semmi garancia nincs rá. Elég régóta olvasok itt, volt már aki bízott ebben de nem beágyazódás miatt volt. Persze ettől lehetsz terhes, csak nem véletlenül mondják, hogy igazából a hőmérőzés korai terhesség jóslására nem alkalmas csak max jósolja, hogy megjön-e aznap vagy holnap vagy kinek hogy esik le a hője.

Egyébként nekem sose esett le ezidőtájt a hőm mégis szültem.

2016. jan. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak kíváncsi voltam. Majd kiderül hogy mi lesz. Az első babánál nem mértem hőt, at sem tudtam mi mit jelent. De sajna a második nem akar segítség nélkül összejönni :/
2016. jan. 9. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Beágyazódási hőleesés nem létezik. A luteális közepén van egy újabb ösztrogénhullám, ami egyeseknél bizonyos ciklusokban hőleesést okoz, de ez semmiféle összefüggésben nem áll az esetleges beágyazódással. Statisztikailag 50-50% , hogy a hőleesős ciklusban lesz-e baba, vagy sem.


Drukkolok!

2016. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!