Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy beágyazódási vérzés?

Lehet, hogy beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
Az ovuláció idején együtt voltam a párommal, de óvszerrel védekeztünk. Ennek ellenére ma, a peteérés után 9 nappal, barnázás jelentkezett. A menstruációmnak kb. 4 nap múlva kellene megjönnie. Lehet, hogy terhes vagyok? Tesztet mikor csináljak szerintetek?

2015. dec. 10. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ritka a beágyazódási vérzés, simán lehet menzesz előjele akkor is, ha egyébként nem szokott ilyen lenni. Kevés az esélye ha rendesen használtatok óvszert az elejétől kezdve és nem szakadt ki. De mivel egy védekezés sem 100%-os, kb 6 nap múlva csinálj egy tesztet, ha nem jön meg addig.
2015. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem ebből mensturáció szokott lenni...a beágyazódás nálam rózsaszínes volt inkább...még tampont is tettem fel mert azt hittem megjött előbb..
2015. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam barnás volt a beágyazódáskor a 10. dpo-n.
2015. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!