Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sötétbarna folyás terhesség...

Sötétbarna folyás terhesség alatt bárkinél?

Figyelt kérdés
Kb 5hetes terhes lehetek, sajnos hüvelyi ultrahangon már kétszer voltam, de még nem látszik semmi. Viszont egy hete sötétbarna színű folyásom van, amit látott orvos, viszont nem írt fel rá még semmit, tekintve, h nem tudja biztosra, h méhen belül van. Járt esetleg így más is, h sötétbarna váladékozása volt?
2016. jan. 9. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, sokaknak van, a barna is vér, csak a kis mennyisége miatt megalvad, mire kiér. Mikor kell visszamenned? Jó lenne, ha latszana legalább felritkulás, hogy tényleg jó helyen tapadt-e meg. Egyébként ilyenkor progeszteronpótlást szoktak adni.
2016. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez előfordul, igen. Szoktak rá felírni progeszteron pótlást (nekem rózsaszínezés volt). Sajnálom, hogy semmit sem írt fel neked.


Nem gondolkozol magánban, ahol meg tudják jó uh-val nézni, hogy méhen belül van-e a terhességed? És írnak fel pótlást, ha úgy ítélik meg?


Mert azért, ha neadjisten méhen kívül van, annak sem az a gyógymódja, hogy visszahív téged majd...és akkor megnézi. Az nem egy mosolyognivaló probléma.

2016. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Magánhoz járok kizárólag, már húszezer forintot ott is hagytam a semmire, mert amióta pozitívat teszteltem kétszer voltam nála hüvelyin .... Holnap csinál kórházban vervizsgalatot, mondta, h írhatna fel progeszteront, ami egyből megszűntetné a barnázást, de nem teheti míg nem tudja, h kint vagy bent van - e a magzat, mivel a progi a méhen kívüli terhességet is erősíti.
2016. jan. 9. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!