Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5 napig tartó barna folyás...

4-5 napig tartó barna folyás menzi helyett utalhat terhességre? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az utóbbi mapokban kellett volna megjönnie, de ehelyett a menstruáció időpontja előtt kb. 5 nappal barnás sűrű folyásom volt, ami fokozatosan világosodott, rózsaszínesedett. Egyéb tünetem nincs, (mellérzékenység, szédülés, fejfájás, fáradékonyság stb.) ami számomra kissé aggasztó.

Hasonló tapasztalatokat szívesen olvasok!

Szerintetek a fentiekből köbetkeztetve lehet szó terhességről??



2016. jan. 2. 23:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a párommal a legutóbbi hónapban akkor voltunk együtt, amikor a legkevésbé voltam termékeny (naptár szerint) és emellett megszakításos módszerrel védekeztünk.
2016. jan. 2. 23:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetett a menstruációd is ez, csak gyenge. De legközelebb szerintem biztosabb módszerrel védekezzetek
2016. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tesztelték már? Ha nem akkor hajrá! Már bármilyen teszt kimutatja ha babás vagy.
2016. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem 2 napig tartó barnázás volt az első tünet. még aznap este pozitív lett a tesztem.
2016. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Viki172839 válasza:
Szia. Nálam is pont ez volt. Már 10 hetesek vagyunk. ;) De tesztelj akar tobbet is.
2016. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos csak jövő héten lesz módom tesztelni, de köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Még mindig nincs semmilyen tünet arra, hogy komoly hormonális változásokon menne keresztül a szervezetem, szóval h babás lennék; ezek mellett lehet, hogy mégis??
2016. jan. 7. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Van,akinek egyáltalán nem jár tünetekkel,vagy olyan is,akinél csak később jelentkeznek! A naptármódszer pedig nem biztos,de,ha jól is húztad be a peteérésed,lehetnek extra peteérések is. A teherbeesésnél nincsenek törvényszerűségek. Simán lehetsz terhes,de lehet más miatt is,akár csak egy stresszesebb időszak...Ha nagyon nem szeretnétek babát és nost nen vagy terhes,inkább védekezzetek,mert a megszakításos módszer nem az!
2016. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!