Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elolvasnátok csajok, érdekelne...

Elolvasnátok csajok, érdekelne hogy ki tapasztalt már ilyet! Figyelt ciklus Mensi késés, kevés mensi folyás. Stb Bőven lent! Lehetséges a baby?

Figyelt kérdés

Vezetem a menseszem a ciklus. hun és szeretnénk is kistesót! Voltunk eggyütt jó időben... :)

Fél éve mindig 25 v 26. Napra jön meg a menseszem, dec. 28.-án kellett volna, de január elsején jött meg és elég kevés mennyiség 4. e reggelre már épp csakk egy pötty, mellette érzékeny a mellem néha kis hányinger előfordul de nem számottevő. Kedden 5.én csináltam tesztet de negatív viszont szerdán már úgy keltem h fehér folyásom van a mai napig a mellem még mindig érzékeny kicsit, nyilalgat! Szerintetek mégis baba lenne? Van vkinek hasonló tapasztalata? Mi lett az eredménye?



2016. jan. 9. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt így, a várt menzesz után pár nappal igen kevés pecsételés - és két hét múlva pozitít teszt (késöbb kiderült, hogy ikrek)


Pár nap vagy egy hét múlva tesztelj újra, lehet, hoyg még nem elég magas a hormonszint.


Remélem, neked is sikerül, mégha nem is feltétlen kettö egyszerre :)

2016. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod, remélem összejön nekünk is legalább egy ;) neked meg Gratula a picikhez :)
2016. jan. 9. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj ujra mar biztos mutatja ha baba van :)
2016. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben az lesz :) mindenképp
2016. jan. 9. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon véreztem(7nap) és megmaradt a baba :) 12hkm
2016. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az igen gratulálok, sok egészséget és örömet a picihez!
2016. jan. 9. 21:51
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, ha esetleg olvasod még!

Mikor és miért teszteltél annak ellenére h megvolt? Mikor lett pozi a teszt?

2016. jan. 9. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!