Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás, szövetes (? ) folyás,...

Barnás, szövetes (? ) folyás, pecsételés változó intenzitással 2 napja. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
24. cn-on hasszurka, pozitív ovu teszt, aznap 2x voltunk együtt, utána még 1x másnap, 7-8 napra rá erős szurkák több napig, érzékeny, megnőtt cicik, derékfájás, hátfájás, éhségrohamok, a hőm 36,7-ről 37,1-ig fölment, azután tegnap 37,0 ma 36,9. holnapra nem várom, de ez a barnás folyás, pecsételés, alvadt vér? szövetes? nem igazán tudom mi lehet, és nagyon izgulok... járt már így valaki?

2015. nov. 20. 10:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

itt a grafikonom is. hiányos, mert csak akkor kezdtem a hőmérőzést ahol a hőgörbe kezdődik


[link]

2015. nov. 20. 10:41
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen nem szokott nalad elofordulni menszi elott akkor csinalj egy tesztet hamar mert ha baba van akkor ajanlott orvoshoz menni progi potlasert hogy megmaradjon a terhesseg! (nekem is emiatt kellett meg is maradt)
2015. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ugyan ez volt, és másnap megjött! :(

Nagyon szorítok, hogy baba legyen neked a dologban! Érzékeny tesztet már csinálhatsz, 1 nappal nemsvárt mesi előtt!

Írd majd meg mi volt.

Drukkolok

2015. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tegnap csináltam tesztet, de az negatív lett (12. dpo) lehet hogy korai volt? a nőgyógyászom legközelebb kedden rendel... bárcsak baba lenne! elég ha holnap tesztelek? vagy most? lehet nem mutatná ki! most még jobban izgulok :((((
2015. nov. 20. 10:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia! Második vagyok!

Először is kérlek nyugodj meg! Csinál holnap vagy holnap után tesztet, ha az megnyugtat, ha pozitív menj orvoshoz minnél hamarabb.

Ha meg fog jönni akkor meg fel a fejjel! Össze fog jönni a baba, de tudja Ő, hogy mikor kell jönnie! Kicsit megvárattatja a Mamit meg a Papit! :)

Holnap reggel első vizeletből érzékeny teszt. De lehet még így is korai! Vasárnap jobb lenne reggel első vizelettel.

2015. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szia Második :)

Köszönöm a tanácsot, próbálok nyugodt maradni, csak szeretnék mindent megtenni, hogy ha baba van ne legyen semmi gond. Most gyorsan csináltam egy tesztet de csak 25-ös érzékenységű volt itthon és persze full negatív lett, ma már kb 5x pisiltem...

2015. nov. 20. 11:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a hőleesés miatt inkább azt mondanám, hogy ma-holnap meg fog jönni! Barnás folyás mensi előjele is, szóval szerintem azért maradj a realitás talaján. Na de azért szurkolok ;)
2015. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
persze, próbálok is a realitás talaján maradni, csak nem könnyű így, hogy nem tudom pontosan mi van... annyi mindent olvastam már... mindig görcsölök mielőtt megjön és ilyen jellegű barnázásom még nem volt soha. most nem érzek semmit, csak jön. :(
2015. nov. 20. 11:29
 9/12 anonim ***** válasza:
A barnázás nekem se jött görccsel... Volt, hogy 4-5 napig barnáztam, mire megjött, persze mellette negatívak voltak a tesztek. Szurkolok!
2015. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Még mindig második vagyok :)

Ha rendszeres a cilusod, lehet ez előjel, hogy meg fog jönni. Ha nem rendszeres akkor a barna folyás hormonzavarra utalhat! A baba nem kizárt, főleg, ha dolgoztok rajta :) Semmiképpen ne keseredj el, és ne idegeskedj! Teszt reggeli vizeletből, de várj vasárnapig (ha tudsz :) ) Ha nem vagy jól, akor menj el dokihoz. Nőgyógyászati sürgősségi! Ott alaposan kivizsgálnak (velem úgy volt) És mondanak valami okosságot.

Pihenj le, aludj egy nagyot, holnap esős idő lesz, lazulj egy nagyot :)

2015. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!