Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy menszesz jele?

Baba vagy menszesz jele?

Figyelt kérdés

Holnapr nem várom, tegnap óta érzek szurkálásokat a méhemben. Ma egyre gyakrabban, és apróbb, kellemetlen nyilalasokat is. Viszont nem csak a méhnél, hanem hüvelyben is.

Ez vajon terhesség jele lehet? Első terhessegemben ezek csak 1 hétre a pozi teszt után kezdődtek. Viszont menszinek semmi jele.


2016. jan. 9. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, eppen par perce irtam ki en is egy kerdest, en tegnapra nem vartam, nem is jott meg, es azota sincs semmi. Nekem het elejen 2-3 napos barnazaso,m volt, remelem a beagyazodastol. Neked volt barnazas? Amugy ma ereztem bal oldalamon en is kis szurkalast, de mensi jele es derekfajasom sincs mint szokott.
2016. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem most nem volt barnázásom, pedig minden menszesz előtt szokott lenni. Semmi tünetem nincs, pedig ilyenkor már fáj a fejem. Első terhességnél is az volt a tünetem, hogy nincs menszis tünetem :) Akkor ugyanígy nem fájt a fejem, a hangulatom sem romlott el, nem fájt a mellem, ne voltam folyton éhes. Csak utána esett le, hogy jé, tényleg, most elmaradtak...

Kíváncsi leszek, leghamarabb hétfőn tesztelek!

2016. jan. 10. 00:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Szioka, nagyon drukkolok neked h. sikeruljon, es drukkolok magamnak is. Nekem a barnazas kozvetlenul a mensi elotti napon szokott lenni, ami jelzi h. masnap verzes lesz. Most ez hetfon es kedden volt ez a barnazasom, ami remelem beagyazodas volt mar. Remelem ma vagyis vasarnap sem jon meg.
2016. jan. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg mindig ugyanaz vagyok aki irok, csak azt akarom mondani, a tavalyi vetelesemnel is mensi elott megvettem az e.ugyi betetet, ami akkor 1 honapig nem kellett mert kimaradt a verzes. Most a heten is vettem 1 csomaggal, remelem nem lesz ra szuksegem most sem.
2016. jan. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi, megy a drukk Neked is! :)))

Igen, nekem is előtte való nap szokott barnázás lenni, de sem tegnap, sem ma semmi. Legkésőbb holnap (nem) kellene megjönnie.

Jót nevettem, én ugyanígy megvettem pénteken egy csomag betétet, mondván nem iszok előre a medve bőrére :D De remélem várat magára a felhasználása :)

2016. jan. 10. 00:53
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Mi újság nálad? Mikor fogsz tesztelni??

Én ma délelőtt megjön érzésre ébredtem, de el is múlt teljesen! Most jelenleg semmi tünetem nincs, jó a hangulatom is. A puffadás is alábbhagyott, most nem feszít-szúr úgy. Nagyon kíváncsi leszek! (első terhességnél ugyanez volt). Ha holnapig semmi, akkor délelőtt veszek teszteket és tesztelek egyet :)

2016. jan. 10. 15:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki még olvassa: pozitív lett a mai tesztem :) Holnap még ismétlek azért!
2016. jan. 11. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj de jó gratula.;)
2016. jan. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem bírtam ki, még tegnap délután kettőt csináltam, azok is pozitívak lettek :)
2016. jan. 12. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!