Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett aznap ovulációm...

Lehetett aznap ovulációm amikor még volt egy 10mm-es tüsző a jobb petefészkemben?

Figyelt kérdés

Jan 8-án voltam ultrahangon ahol az orvos megállapította hogy van egy 10mm-es foll. A jobb petefészkemben. Ovulációs tesztet nem végeztem. Előtte való nap fájt alul jobb oldalon. Mérem a hőmet, az alapján az ultrahang napjára tette be az ovulációmat. Lehetséges hogy megtörtént az ovu és amelett volt egy másik nagyobb tüsző, vagy még nem volt és más miatt ilyen magas a hőm? Csak ovu után szokott ilyen magas lenni. Itt a görbém. Köszönöm a válaszokat!

[link]



2016. jan. 10. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos a kerdesedre a valaszt nem tudom, de hasonloan volt nalam is.

November 27-en volt a hogorbe szerint peteeresem, illetve szerintem is, mert az volt a ciklusom 15. napja es kb mindig akkor van, a folyasom is ilyan volt, mint peteereskor szokott lenni, valamint ereztem is azt a rovid fajdalmat, amit szinten szoktam kb mindig.

Ra 6 nappal voltam nogyogyasznal ellenorzesen es mondta, hogy lat egy 10mm-es tuszot. Akkor vissza sem kerdeztem, hogy ez most mi lehet, mert ez veteles utani ellenorzes votl, mas kerdesekkel voltam elfoglalva.

Csak utolag esett le, hogy akkor most nem is volt peteeresem, november vegen?

Vegul a mensi a homerseklet, folyas es ovus fajdalom szerinti peteeres utan 14 nappal jott meg, tehat tenyleg az volt a rendes peteeres. Azota sem tudom hogy az a 10 mm-es tuszo mi volt, vagy talan lett meg egy peteeres? Nem tudom.

2016. jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az a folt sötét volt, akkor a kilökődő tüsző helyét láthatta (petefészek közepén helyezkedik el valahol), ha viszont fehér színű, az folyadék, azaz még nem tötént meg a kilökődés, az én véleményem szerint meglehetett aznap az ovu, és a pete helyét láthatta az orvos :) mindjárt csatolok egy képet, hogy nézett ki a petefészkem pár nappal ovu után (összeesett)
2016. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elso valaszolo vagyok.

Nekem mutatta az orvos, fekete volt a potty.

Vegulis logikus, hogy ez a kiszabadult petesejt helye lehetett.

2016. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Szerintem akkor inkabb elotte levo nap lehetett az ovu mert volt olyan fajasom. :) az viszont szuper lenne mert voltunk egyutt az uh elotti napokban.. barcsak... remelem a legjobbakat! Koszonom a valaszokat!
2016. jan. 10. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!