Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Becsúszott már nektek baba,...

Becsúszott már nektek baba, akik csak az aktus végén húzzátok fel a gumit?

Figyelt kérdés
Nem tervezzük még egyenlőre a babót, de azt sem bánnánk ha jönne.
2016. jan. 10. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is így védekezünk már 8 éve de még nem estem teherbe csak mikor tényleg próbálkoztunk!De viszont egy barátnőm az így lett terhes 17 évesen!Akkor nem tartották meg!De pár év múlva ugyan így lett terhes viszont azt már megtartották és meg is esküdtek!Szóval meg eshet de kicsi az esélye!Spermium az előváladékban is van!
2016. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi fel sem húzzuk, hanem az uccsó pillanatban megszakítjuk és közel élvez el, de mégsem bennem. egyszer sem lettem terhes
2016. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a combja belsejére szoktam ;)
2016. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont 20 éve így védekezünk. Soha nem lettem így terhes. (csak akkor, mikor tényleg élesben ment)
2016. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Babavállalás előtt így védekeztünk 8 hónapig, mikor már nem lett volna gond, ha becsúszik, de nem lett belőle baba, mikor élesben próbálkoztunk, akkor igen.


Viszont ez nem védekezés, hanem megszakított közösülés, 100-ból 35 nő így lesz terhes egy év alatt.

2016. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!