Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm utolsó (5. )...

Menstruációm utolsó (5. ) napján együtt voltunk. Rá két napra kis mennyiségű vér távozott, aztán semmi. Aktus óta 12 nap telt el. Többi lenn?

Figyelt kérdés
3 napja néha-néha megszédülök, émelygek, hánytam is már 2-szer. Vérnyomásomat mértem, rendben van, eszem is rendesen, mégis megszédülök néha. Azt érzem olyankor, hogy már azonnal le kell feküdnöm aludni mert nem bírok állni. Nem tudom mikor van peteérésem, de korainak tartanám ha akkor lett volna. Lehet, hogy terhesség okozza? vegyek tesztet? Vagy inkább menjek el egy kivizsgálásra mert egyéb problémám lesz? Még annyi, hogy orrmandula problémáim miatt a bal orrlyukamon évek óta nem kapok levegőt és most mióta ezek a szédülések vannak teljesen kidugult az orrom. hmm. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. júl. 29. 08:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahhoz jóval korábban kellett volna teherbe esned, hogy ilyen panaszdömping reális legyen.
2015. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!