Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még túl korai a jelek?

Még túl korai a jelek?

Figyelt kérdés
Párommal 2 hónapja tervezzük a babát. 15.kéne (vagy nem kéne) megjönne de a melleim tegnap óta olyan szinten fájnak, hogy este is arra keltem fel, hogy a hasamra fordultam és egy nagyon picit megnyomtam. Feszül is pedig nekem menstruáció előtt sem szokott soha!!! Ezt vehetem egy tünetnek vagy még túl korai 5 nappal a nem várt előtt? Sok helyen azt olvastam, hogy ilyen korán még nincsenek majd az 5-6. héttől lesznek tünetek. Volt valakinek már ilyen korán mellfájdalma a terhességtől?

2016. jan. 10. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem! Nem vart elott par nappal pozi is lett a tesztem, igaz ikerterhessegem volt! 2x annyi HCG miatt sokkal elobb voltak tuneteim is. Drukkolok
2016. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a mellbimbó, pár nappal a fogantatást követően, még a mensi előttnagyon érzékeny volt és viszketett.


6 hkm

2016. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemnél a dokim megkérdezte, hogyhogy olyan korán teszteltem (még a nem várt mensi előtt).

Mondtam, hogy mivel egy kosárméretnyit nőtt a mellem egy hét alatt, az azért elég feltűnő volt...

2016. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát azért az enyém nem nőtt egy kosármérernyit de ilyen push-up-os melltartóban nem tudok meglenni annyira fáj...

Köszönöm a válaszotokat :)

2016. jan. 10. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:

A mellfájdalom becsapós lehet, mert azt a közelgő menstruáció is okozhatja. Ahogy az összes többi tünetet. Ezért szokták mondani, hogy első olyan jel, ami biztosan a terhességé és nem a küszöbön álló mensié, az a kimaradó vérzés.

Ráadásul az ünnepek táján egészségtelenebbül étkezünk, kevesebbet mozgunk, jobban felgyűlnek bennünk a méreganyagok, így a mensi előtti tüneteink problémásabbak lehetnek, mint máskor.

2016. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel december 15.én volt meg utoljára. Most január 12. én negatívat ma, 15.-én pozitívat. :)
2016. jan. 15. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!