Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen fogamzásgátló tablettát...

Milyen fogamzásgátló tablettát szedtetek teherbeeses előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! December 27-én vettem be az utolsó szem fogamzásgátló tablettát. Január elsején mint szokott időben megjott a vérzésem.

Viszont most nem folytatom a gyogyszer szedését mert második babát szeretnénk párommal. Viszont olvastam hogy a kombinált fogamzásgátló tabletták még akár 3 hónapig megakadályozhatják a pete érését. Most kicsit osszezavarodtam mert nem tudom mikor lehet ebben a hónapban peteeresem, érdemes e ovu tesztet használni?

Gyógyszer előtt 31-32 napos volt a ciklusom.

És érdekelne ki milyen fogamzásgátlót szedett es abbahagyása után mikor sikerült a baba?

Koszonom a valaszokat!!



2016. jan. 11. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem akadályozzák egy nappal se tovább! Ne keverd azzal, hogy változó, hogy a szervezeted mikor "indul be újra", mikor talál magára. Van akinek egyből, van akinek segítség nélkül soha.


Ha még "3 hónapig akadályoznák", akkor nem lehetne teherbe esni 1 szem kihagyásával.

2016. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"A kombinált, ösztrogént és progeszteront is tartalmazó, fogamzásgátló tabletták szedésének abbahagyása után még 2-3 hónapig előfordulhat átmeneti meddőség."

Ezt talaltam, persze azzal tisztaban vagyok amit irtal hogy nem mindig sikerül elsőre sőt..csak azért kérdeztem milyen gyogyszert szedtek terhesség előtt h tényleg ennyire gyakori hogy első hónapban ne jojjon ossze a baba..

Nem siettetem a dolgot, első lanyom is 4 hónap alatt jott ossze, csak kivancsi vagyok.

2016. jan. 11. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!