Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett ki...

Fogamzásgátló mellett ki esett már teherbe? Nyilván azért szedtél fogamzásgátlót mert nem akartál gyereket de mit csináltatok amikor kiderült hogy mégis terhes vagy?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk nem 100%-os a fogamzásgátlós védekezés de érdekelne hogy ki járt így? És elvetettétek a babát vagy megtartottátok? Utólag mennyire volt jó döntés elvetetni vagy megtartani? Megbántad? Azért érdekelne mert most akarom elkezdeni szedni a fogamzásgátlót. Egy gyerkőc már van de nem tudjuk hogy akarunk-e neki kistesót! Mármint akarnánk de millió érv szól ellene sajnos: Anyagiak, segítség, két gyerkőc logisztikázása, egészségi állapot, kihordás stb stb stb Vélemények, tapasztalatok?
2016. jan. 3. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat. Kevésbé, mint gumi mellett, de lehetséges. Nekem gumi mellett sikerült, és megszültem.
2016. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Semmi sem biztonságos sajnos..csak az önmegtartóztatás. Ez szörnyű, tudom, borzasztó.

Viszont egyedüli gyerekként nőttem fel, és úgy érzem, ennél rosszabbat nehezen lehet csinálni egy gyerekkel. Vannak ismerőseim, apa nélkül, alkoholista szülők, erőszak, stb..mindenki továbblépett, csak én nem még.

Mindenképp ajánlanám a kistesót. Kivéve ha életveszélyes a kihordása. A pénz meg csak majd csurran-csöppen valahogy. Nem kéne a pénz ennyire uraljon mindent.

2016. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En! Egyetem mellett, 19 evesen. Megtartottam. Nemsokara toltom a 36. hetet.

A teso szerintem a legeslegjobb dolog a vilagon, ami egy gyerekkel/emberrel tortenhet :) tudnak osztozni a jatekokon, ruhakon (hogyha ugyanaz a nemuk), eljatszanak egymassal, tamogatjak egymast, es egy nagyteso hatalmas segitseg egy kistesonal! Noverem es koztem 2 ev van, de mindig "vigyaztunk egymasra", ugyhogy rank vigyazni nem is kellett, csak max felugyelet, hogy valaki legyen otthon. de ezt meg lehetett konnyen oldani nagyszulokkel vagy akarkivel. Aztan ok nyugodtan neztek a tvt, mi meg egyutt jatszottunk, sosem kellett nekunk mas.

2016. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En,de en szurtam el,mert antibiot szedtem mellette..itt van mellettem, ket eves ordogfioka😆 nem bantam meg!
2016. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én így járta...

Jól szedtem,nem volthasmenés hányás, antibiotikum szedés semmi, ami befolyásolhatja.

Nagy volt a meglepi mivel mensim volt csak kevesebb és PCOs gyanús voltam arra véltem a dolgot, rosszul nem voltam az akadozó vérzés miatt mentem dokihoz akkor már lénygében integetett 11-12 hetesre saccolták.

Fel sem merült hogy ne tartsuk meg, ráadásul kb 5 percem volt dönteni. 8 éve voltunk együtt 3hónapja házasok, csak rosszkor jött. Nem volt még meg a kellő munkaviszonyom, akkor vettünk kocsit, házat felújítás még elméletben volt meg, szóval nehezen indult. Ráadásul 2hónappal lőbb jött a végén....dehogy bántam meg, a mindnem :)

2016. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!