Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt, szerintetek?

Ovulációs teszt, szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval, második babát szeretnénk igy vettem ovulációs tesztet.

A ciklus 12.napján vagyok. Megnéznétek a tesztem hogy kB mennyi időm van még a pozitív tesztig?

Illetve van e ilyen erősségű a teszt ha pl nincs peteeres es csak a szervezetben található alap lh szintet mutatja?

Koszonom



2016. jan. 12. 08:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2016. jan. 12. 08:41
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kepminőségért, telefonon szép éles a kép, a vonal élőben közepes erősségű
2016. jan. 12. 08:44
 3/12 mandiga ***** válasza:
A kép az annyira pici, hogy semmit nem lehet látni. Fel tudnád tenni nagyobba?
2016. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt így elég nehéz megmondani...Én ugyanezzel a 10. naptól kezdtem tesztelni, és a tiednél valamivel erősebb volt a tesztcsík. Azt hittem, hogy 1-2 nap múlva pozitív lesz, de végül csak a 16. napon lett az. De volt olyan is, hogy egyik nap tök halvány, másnap meg már pozitív... Szóval szerintem ezt nem lehet tudni...
2016. jan. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2016. jan. 12. 10:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap mar pozitiv lesz de tesztelj mindenkepp. Megmutatom az enyemet
2016. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, varom a képed utolsó! 😃

December 27-en vettem be az utolsó szem gyogyszert. Szeretnénk párommal babát újra es azert vettem a tesztet hogy megtudjam ebben a hónapban van e peteeresem. Azert kérdeztem hogy egy normál lh szintet is jelezhet a teszt erősebb csíkkal vagy ez már emelkedést jelenthet e?

2016. jan. 12. 10:37
 8/12 A kérdező kommentje:

A teszt tegnap délutáni azonban ma csináltam megegyet es az fele ilyen erős, inkább nagyon halvány, lehetséges hogy 2-3 Napja volt ovuláció es most mar csökken..ma érzem hogy szurkal fajdogal a hasam

Csak fura hogy elsején jott meg es mar megvolt az ovuláció..

2016. jan. 12. 16:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo vagyok. Hamarosan megmutatom neked. Csak sok volt a tenni valom
2016. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2016. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!