Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normális hogy reggeli...

Az normális hogy reggeli vizeletből nagyon halvány pozitív a teszt, de pár órával később délutáni vizeletből már full negatív?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg, ahogy a teszten is írják, a reggeli vizeletben nagyobb mennyiségben van jelen a Hcg hormon...de én még nem jártam így. Vagy kimutatta délután is, hogy terhes vagyok vagy reggeli vizeletből se volt kimutatható. Elég sok tesztet csináltam már az évek során. 20 éves korom körül azért, hogy nehogy terhes legyek, 30 éves korom után meg azért,hogy ugye már terhes vagyok :-)

2 éves kislány boldog édesanyja

2014. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tapasztalatom, mint az elsőnek. Sőt, most 5 hét pár naposan mentem dokihoz, mire kihúztam a vizeletből a tesztet - késő délután csináltam - már pozitív volt. Az előzőnél is így volt.
2014. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
reggeli vizeletben nagy koncentrációban van a hcg, azért pozitív (éjszaka jobb esetben nem nagyon járunk wc-re, és alig iszunk, azért van), napközben is lehet pozitív, ugyanígy. Ha többször jártál pisilni, és ittál is, akkor igen, simán lehet negatív :)
2014. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!