Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nagyon régen szeretnénk...

Menőmanómóni kérdése:

Már nagyon régen szeretnénk kisbabát . Ma kellett volna megjöjjön de még semmi jele. Mondjuk görcsölök picit és fehér folyásom van! Lehet belőle baba? Vagy megont téves?

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 17:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet, csinaltal tesztet? 😊
2016. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem , nem csináltam! Nem korai? Félek hogy csak csalódás lesz! De az baj ha görcsölök?Meg undorodok dolgoktól?
2016. jan. 13. 17:59
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem, a görcsölés terhesség alatt teljesen normális az esedékes menstruáció idején. Már tesztelhetsz nyugodtan, nekem is ilyenkor mutatta ki.
2016. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Csak ugy tudod meg ha elvegzel egy tesztet :) drukk majd ird meg
2016. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy ha mezesz előtti napokban vizes folyás jelentkezik, abból vérzés lesz, ha száraz a hüvely a nemvárt napjáig, az jelenthet babát.



"A ciklus második felében: 3 nappal a tüszörepedés után szárazságnak kell bekövetkezni. Egy héttel utána a szervezet újra krémes állagú nyálkát termel, ez 2-3 napig is megfigyelhető. Ez a nyálkatermelés a beágyazódás időszakára esik ugyan, de ezzel nem függ össze. Ezután a menstruációig ismét szárazság következik. 1-2 nappal a vérzés előtt újra vizes, tojásfehérjeszerű nyálka figyelhető meg, ha nem lépett fel terhesség. Ez a következő vérzés előrejelzője."

2016. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget holnap tesztelek! De nem számítok semmi jóra mivel eddig csak csalódás volt, és,hogy görcsölök ezért még rosszabb!:(:( :*:*
2016. jan. 13. 20:07
 7/18 anonim ***** válasza:
A görcs viszont nem jelenti, hogy meg fog jönni, terhesség alatt is jelen van :) Reggel írd meg az eredményt :)
2016. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden terhességem (4) első tünetei közé tartozott a nagyon bőséges fehérfolyás, illetve az esedékes menstruációkor mindig görcsöltem.
2016. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Bár én még csak ma teszteltem halvány pozit,de tegnap majd meghaltam olyan mensis görcseim voltak úgyhogy ne add fel kedves kérdező!Ha van otthon magnéziumod nyugodtan vegyél be belőle az elmulasztja :)

Szurkolok nagyon!

2016. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek.meg leteznek rendes emberek:*
2016. jan. 13. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!