Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdekel teszt tapasztalat?...

Érdekel teszt tapasztalat? Facelle és Gólyahír 10-es reggel elég halványan, de pozitív, mindössze 4-es HCG-nél! Későn fogant baba, még nemvárt előtt vagyok.

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 18:38
 1/5 mandiga ***** válasza:
Igen. Engem nagyon érdekel. Írd meg a tapasztalataid. :)
2016. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Leírtam! :D

A Fecelle 12. dpo-n extra halvány pozitív, Predictor Early tök negatív.

Facelle és Gólyahír teszt 13. dpo-n szintén halványan, de az előző napinál erősebben pozitív.


Ez azért érdekes, mert a HCG-m csak 4 egyelőre, mert későn ovuláltam.

PEdig biztosan nem negatívak, láttam már belőlük negatívat! :P

2016. jan. 13. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
A gólyahírről csupa rosszat tudok csak mondani, én 3szor használtam különböző ciklusokban, mindig volt egy halvány csík, pedig sosem volt baba. Más teszt nem mutatott halvány pozit, csak az az egy!
2016. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Facelle tesztet mindenki dicséri, predictor earlynél viszont megoszlanak a vélemènyek. Csüt-péntekre nem vártam,x-epiles tesztek mind2 nap negatívak. Szombat du-i predictor már halvány pozi,vasárnap reggeli facelle kb közepes erőssegű. Azóta intimed is pozi lett tegnap reggeliből,bár halványabb,mint a facelle és az x-epilből hétfőn du is csináltam 1et,az is halvàny pozi. Ezen a kèpen az alsó a ma esti (kb fél 8 körüli) a felső s szombat du-i predictor early. [link] Szóval mindent összevetve nekem bejött a predictor és a facelle is,èrzékenyebb mind2. Az x-epil és intimed is pozi,de nem olyan erős mint a másik 2. Itt olvastam,hogy az x-epil sokaknak kb 1 hetes késèssel lett csak pozi,de másiknak már a nem várt napján,érdekes egy teszt...
2016. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gratulalok!;)


#2 Ezert mondjak h egy teszt, nem teszt. :P

Ha csak a golyahir lett volna pozi, en sem hinnem. De a ket Facellel egyutt mar talan igen.

2016. jan. 13. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!