Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle menstruáció előtt...

Facelle menstruáció előtt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Két, három nap múlva kell meg jöjjön, és most teszteltem és negatív. Van tapasztalata valakinek a facelle teszttel?
2015. dec. 22. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bármilyen tesztet teljesen felesleges a menzesz előtt csinálni, mert nyilván, ami pozitív, az pozitív, de a negatívból még simán lehet pozitív.

Várd meg, hogy egyáltalán kimarad-e a vérzésed, ha igen, akkor reggeli vizeletből másnap tesztelj.

Előtte tök fölösleges!

2015. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van tapasztalatom ezzel a teszttel de nem nemvárt előtt csináltam. Akkor szép pozitív volt 2 napos késéssel.

Nemvárt előtt semmilyen teszt sem megbízható.

2015. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ennyire számít menstruáció előtt ez a pár nap?
2015. dec. 22. 18:55
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem a nemvárt előtt még a vérvétel is negatív volt, szóval igen, ennyire számít.

5+5 hkm

2015. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2 nap keses utan lett halvany pozi
2015. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, a hcg 2 naponta duplázódik és pont ezeken a napokon éri el a kimutatható szintet. Van akinek mutatja ilyenkor de olyan halványan, hogy marad bizonytalanságban.
2015. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy másoknak miért pozitív már menstruáció előtt?
2015. dec. 23. 08:00
 8/12 mandiga ***** válasza:
Valószinű azért pozitív egyeseknek a nemvárt elött napokkal, mert korábban volt peteérés, akiknek késöbb mutatja, nekik meg később volt. Nem mindenkinek középidőben van.
2015. dec. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolj bele kérdező. Egy átlagos 28 napos ciklusnál középidőben van az ovuláció, vagyis a 14. nap körül, ekkor ugye ha jókor vannak együtt, összejön a baba, megtörténik a megtermékenyítés kb. 1 napon belül.

Ezután következik kb. 10 nap, és akkor itt már a ciklus 24-25-26. napján tartasz és itt kezd el termelődni a HCG, amit kimutat a teszt. És ennek mennyisége kezdetben nagyon kevés, alig kimutatható, ezért van, hogy igen is számít, hogy ki mikor tesztel és milyen vizeletből.

Szóval ezért tök fölösleges idő előtt tesztelni.

2015. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ezután következik kb. 10 nap"

Kimaradt, hogy ekkor történik meg a beágyazódás és ez után kezd el termelődni a HCG nevű hormon, amit kimutat a teszt.

2015. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!