Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kezdodott az ovum...

Tegnap kezdodott az ovum kozben ittam 7 napig a cickafark teat de mar abbahagytam, utanna igyam a palastfu teat? Hogyan kell inni a teakat? Ovu kozben ne igyam? Valaki segitsen!

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A cickafarkteát a mensi első napjától kell inni egészen a tr-ig. Aztán a palástfűvet a nem vártig!! Sok sikert!
2010. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugy tudom, hogy mensi alatt nem szabad cickafarkat inni, mert verzekenyseget okoz.Szerintem csak mensi utan kezd inni a cickafarkat ovulacioig es utan a palastfut.
2010. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok! Ezt én nem hallotam még de utána nézek.. Nekem mindenki azt mondta ,mensi alatt is igyam. Marha jó :(
2010. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A cickafarkfű menzis görcsökre is jó, tuti ihatjátok menzi alatt.
2010. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mensi végén kell kezdeni a középidődig a cickafarkot, majd a palástfű következik napi két csészével..nem többel mert károsítja akkor a májat, két bögre pont annyi adag, ami elegendő porogreszteront termel , hogy sikeresen beágyazódhasson majd a babó és megmaradjon a terhesség..
2010. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!