Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a babára? Érdemes...

Van esély a babára? Érdemes tesztelni vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Láttam kiírva kérdést ezzel kapcsolatban de úgy gondoltam,hogy én is kérdezek tőletek!De tényleg nem ugyan az a kérdező vagyok csak hasonló a gondom amit nem értek!Hamarabb jött meg 3 nappal és magas a hőm!36.9-37 szokott lenni rendesen mérve ahogy kell!Szoktam görcsölni minden mensinél nem is kicsit és a jobb lábam zsibbad rendesen de ez most elmaradt nem volt semmi!A vérzésem 2 nap volt erős most gyenge pedig 4-5 napig van mindig rendesen utána csak tisztasági kell!A mellem sem szokott már ilyenkor fájni 4. nap nan meg!Most meg nem múlik és hónalj közelben fáj nyomásra!Nem is tudok rá feküdni rendesen!Szerintetek lehet esély a babára?Annyira nem merek erre gondolni hiszen megjött!Volt valakinek mégis baba?
2016. jan. 14. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Teszt?? ☺
2016. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem csináltam!Bár tudom,hogy biztosat az tudna mondani!Azért írtam mert érdekel,hogy ha valakinek volt-e ilyen!Nem tudom mire gondoljak!Bár eddig még csak te válaszoltál! :)
2016. jan. 14. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Es ha valakinek volt ilyen?? Az nem Te vagy! Legyel nagylany es vegezz el egy tesztet...;)
2016. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fogok egyet csinálni reggel!Tudom hogy más az nem én vagyok de azért kérdezz valaki,mert kiváncsi más mit tapasztalt!Szerintem!
2016. jan. 14. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyu, én erre akkor is csak azt tudom mondani, csinálj egy tesztet és akkor nem kell találgatózni! 😉 Bár szerintem, ha erős vérzésed volt akkor szerintem nem vagy terhes. Nem feltétlen egyforma minden ciklus.. De azért drukkolok hátha ☺😉

1# voltam

2016. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arra én sem nagyon gondolok,hogy lehet baba!De mindenhol azt olvasom,hogy magas a hő akkor az már jó!És mivel nekem nem megy le azért gondoltam erre!36.2 4 az alap hőm és most ahogy írtam 36.9-37 még mensi előtt is ennyi volt!Ilyenkor meg már le kellett volna esni-e!Vagy nem így van?Mert máskor mensikor már leesik vissza!
2016. jan. 14. 20:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet és még én is meglepődtem de pozitív lett! :) Úgy hogy nagy az öröm!De hétfőn elmegyek orvoshoz mert azért csak vérzésem volt!
2016. jan. 15. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulalok :))) 3# voltam
2016. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!