Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes újra tesztelni,...

Mikor érdemes újra tesztelni, ha az első teszt eredménye értékelhetetlen? Ma csináltam az elsőt, de a tesztcsík csak halványan látható. Ilyenkor van egyáltalán esély a terhességre?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a tesztcsík halvány,akkor az azt jelenti,hogy hibás a teszt,vagy nem jól csináltál valamit.Ha még a tesztcsík sem jelenik meg rendesen,akkor annak a tesztnek az eredményében már nem lehet bízni!Vegyél egy másik tesztet és próbáld újra!
2012. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kontroll csík jól látható, biztos, h rossz a teszt?
2012. márc. 27. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
ha a kontroll csik jol láthato akkor milyen tesztcsikrol beszélsz?jelent meg másik csik is?
2012. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a kontroll csík mellett jelent meg egy másik csík is, akár csak halványan is, akkor ott baba van. Gratulálok :))
2012. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha 2 csík van a teszten bármilyen halvány is,akkor az terhességet jelent!:)

Gratulálok!

Ja,és ha pár nap múlva megismétled a tesztet,akkor valószínűleg már erősebb lesz!:)

2012. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kontroll csík mellett megjelent a tesztcsík is, de csak halványan. Nagyon remélem, h igazatok van! Örülök nagyon!!!!
2012. márc. 27. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Na kiderült aztán hogy sikerült a baba?:))
2012. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, azóta voltam orvosnál! Örömmel jelentem, hogy 1,5 év próbálkozás után végre kisbabát várok!!!
2012. ápr. 7. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!