Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek attol meg, hogy...

Szerintetek attol meg, hogy megjott lehetek terhes? Vagy mitol erezhetem ezt?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa erzesem van, feszul a hasam,es ugy erzem mintha valaki/valami lenne odabent, mintha egy szilikondarab kerult volna a hasamba. Neha kicsit "gorcsol" a hasam, inkabb kellemetlen erzes, mint fajo. A melleimen extran elenk kekek lettek az erek. Viszont! Ha terhes vagyok en nagyjabol pontosan tudom, hogy mikortol lehetek az. 2honapja lehetett kb a megtermekenyules, azota meg is jott, rendes idopontban, eros verzessel, most jarok azota a 2. mensim vegen. 2napja nagyon eros barna folyasom van( tudom, hogy az alvadt ver, es mi okozza) viszont nekem meg soha nem fordult elo ilyen. Egyeb tuneteim meg az allando faradekonysag, illetve surun latogatom a wc-t. A hasam alul meg van puffadva, megprobalok kepet feltolteni rola.
2016. jan. 15. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk egy tesztnek több értelme lenne,mint a hasadról pakolgatni fel a képet.
2016. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelj foleg ugy hogy ha tudod,nit jelent a barna folyas,sargatest elegtelenseget ami miatt vetélés is bekövetkezhet ha terhes vagy.

Nagyom,ritka menstrucio alatt terhesség de termeszetesen nem is kizart.

Tesztelj es fuggetlenul a teszt eredményétől Menj orvoshoz.

Mert vagy babas vagy,

Vagy hormon problémáid vannak.

Es ha babas vagy akkor a barna folyassal kezdeni kell valamit, es persze negnezni higy jo helyen tapadt e neg a baba illetve elő embriorol beszelunk e.

Tesztelj Legkésőbb holnap reggel es Menj orvoshoz is foleg ha babas vagy akkor ne hallgass!

2016. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Halgass Bocsi rosszul javítót. Halaszd !
2016. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha erős vérzéssel jelentkezett azóta két mensid is, akkor kizárt. Terhesség alatt is lehet barnázás, rózsaszínes pecsételés, de ha már rendes vér is jelentkezik, akkor az azt jelenti, hogy levált a méhnyálkahártya.
2016. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4/4 en ugy tudom, hogy mas okbol kifolyolag is jelentkezhet eros verzes terhesseg alatt. Ritka de nem kizart! Majd meglatjuk, es ezzel nem azt mondom, hogy abba 1%ba tartozom. Koszonom a segitseget, holnap tesztelek!
2016. jan. 15. 17:40
 6/6 anonim válasza:
Teszteltel? :)
2016. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!