Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Üdv! Dec 23án volt meg utoljár...

Üdv! Dec 23án volt meg utoljára, jan 7én volt ovulációm. Ovu óta fáj a mellem. Jan 21ére nem várom. Lehetséges hogy állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
Most próbálkoztunk először...viszont ovum óta erős mellfájásom van...meg is duzzadtak. Enyhén eres is lett. Plusz 2-3 napja tartó erős fáradtság. Még ilyen nem volt...azóta folyamatosan erősödik a fájdalom. Szerintetek lehet még ebből bab a? Vagy csak a mensim előjele lenne? De korábban ilyen még nem volt.
2016. jan. 16. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért teszel fel olyan kérdést amire magad is tudod a választ! Gratulálok, anya lettél!
2016. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos a valasxban nem vagyok biztos,de...Nekem is 23-an volt mensim es 5-6-an az ovum.(nem tudom pontosan sajnos) Tuneteim kb mint Neked :) en nagyon remelem hogy ez baba lesz! nekunk ez a 4.probalkozos honapunk! Drukkolok Neked is!:) mikor tesztelsz? Ird meg mi lett :) hajra!!!
2016. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem is 7-én volt ovum, csütörtökre nem várom. Napok óta fájdogál a hasam, ma meg egész nap mindjárt megjön érzésem van. Sajnos nekem leesett a hőm, szóval nem hiszem, h ez lesz a sikeres hónapom.

A kérdésedre válaszolva, még addig minden lehet, ilyenkor nem lehet tudni, h PMS vagy baba... Ha meg mostanában hagytad abba a gyógyszert, az is lehet, hogy most rendeződik a ciklusod, azért érzel olyanokat, amiket addig nem. Mindenesetre szurkolok. :)

2016. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Jaj nagyon reménykedem benne! Első babám lenne és nem tudom, hogy ovu óta fennállo mellfájás tényleg ezt jelentie! Szivem szerint már ma csinálnék, de ha még negativat mutatna elkeserednék, ugyhogy várom 21éig és ha nem jön meg csinálok tesztet! Gyógyszert másfél éve abba hagytam már egyébként!


Szurkolok nektek én is!!!!! :))))

2016. jan. 16. 12:45
 5/20 A kérdező kommentje:

Annyira kiváncsivá tettetek a pozitív visszajelzéssel, hogy tesztelek egyet ma! :)

Egyébként én is csütörtökre nem várom!

2016. jan. 16. 13:01
 6/20 anonim ***** válasza:
Vàrd meg a nem vàrtat szerintem most nem mutatnà ki!
2016. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Gabriel tesztet tudtam venni csak gyógyszertárban...negativ lett. De nem adom fel! :)))
2016. jan. 16. 14:51
 8/20 anonim ***** válasza:
van ovulacios gorbetek , vagy honnan tudjatok hogy 7-en volt ovutok ?kivancsi vagyok erre
2016. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Görbe, teszt, középidős fájdalom, nyák
2016. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
tegyetek fel egy parat lassam
2016. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!