Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rengeteg tojas feherjes nyak...

Rengeteg tojas feherjes nyak pozi ovu teszt napjan. Normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szeretnenk babat, szedek vitaminokat, de az utobbi idoben rengeteg tojas feherjes nyakom van es elegge zavaro, szinte ömlik pozi ovu teszt napja. Ebben a ciklusban, hetfon kezdett megjelenni majd szerdan teszteltem pozi az ovu teszttel, de aznap rengeteg volt, pisilesnel is. Bocsi, hogy irom, de szinte ömlik. Egyuttletnel nagyon zavar. Ez normalis? Miota Inofolicot iszom es szedek E-vitamin es baba varo vitamin azota nagyon sok nyakom van.

Orvost nem mertem meg errol megkerdezni, eleg kinosnak tartom.

Koszonom, hogy ha valaszoltok.


2016. jan. 17. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet gomba, felfazas is, attol meg pont lehet ovu kornyeken. Foleg, ha napokig sok. De lehet normalis is. Egy vizsgalat meg tudja majd mondani.:)


Egy jo tanacs, keszulj fel lelkileg, hogy miket kell majd elmondani a dokinak (aranyer, felfazas, szex), ha terhes leszel:)) es miket kell majd kerdezni tole (szabad-e szexelni, ha ez meg az,szabad-e az orgazmus, stb):)

2016. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normàlis, ha csak ovu körül van.
2016. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen csak ovu elott 2-3 nappal es ovu napjan aztan elmulik.

Koszonom a valaszokat. Megkerdezem majd az orvost is es keszulok lelkileg a kerdessel :)

2016. jan. 17. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem minden ciklus közepén van. Dokit kérdeztem mondta, hogy normális akkor van ovu. :-) Sőt mikor vizsgált akkor is volt. Sok fertőzésem is volt már hogy tudjam ez nem az. Néha kellemetlen hogy csak úgy megindul wc után..elég sok néha. 2-3 nap kb.
2016. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!