Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció nélkül teherbe...

Menstruáció nélkül teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

9 éves korom óta menstruálok, rendszeres volt , de aztán kimaradt hónapokat. Ma már ott tartunk , hogy 2 éve nem jött meg.

Az orvos azt mondja ez az én koromban normális. Egy gyógyszert írt fel talàn egy éve . 3 napig szednem kellett, aztán akkor volt egy vérzésem , de azóta sincs semmi.

Az lenne a kérdésem , hogy lehet e kisbabám ettől? 18/l


2016. jan. 17. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orvosod hülye. Keress normálisat!


Lehet gyereked, ha kezelteted magad. Ehhez jó orvos, teljes kivizsgálás és korrekt kezelés kell, nem norcolut és nem fogamzásgátló tabletta. Nőjj fel, mert nem gyerekjáték, ahogy félre/sehogysem kezelnek

2016. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy jó hely: www.mensmentis.hu


Van távkonzultáció is. Sok múlhat azon, hogy milyen orvost választasz! (nekem 4 év és egy baba) Te ne szúrd el!

2016. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet gyereked ettől még igen, de jobb lenne kivizsgáltatni magadat normális orvossal. Azt, amit írsz, akkor szokták csinálni, amikor a kivizsgálást a hormonsorral kezdenék és ehhez meghozzák a vérzést. Az, hogy ezt nem kérte ki vérvétellel nálad, azt jelenti, hogy másik orvost kell keresned.

És ha eddig nem tetted, sürgősen kezd el szedni a Dvitamint is. (Nekem 2 gyerekem van és évente 4x van vérzésem, de engem sorra vizsgáltak endokrinológus is, több nőgyógyász is, ultrahangos is. Az inzulinszintem magasabb, de egy diéta lentebb tolta és a Dvitamin hiány volt inkább katasztrófa anno, ettől függetlenül ugyan úgy 2-3-4 havonta van ciklusom, de meddőségi nem kellett a gyerekekhez mégsem.)

2016. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyedben ultrahangot is csináltatnék, és ahogy a többiek is írták hormonvizsgálatot. Nem vagyok orvos, de szerintem nem normális se 18 se akárhány évesen, ha ennyi ideig nem jön meg. Valami oka biztos van.
2016. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!