Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van 5. napja, hogy késik a...

Ma van 5. napja, hogy késik a menstruációm. Ciklusaim eddig pontosan 28 naposak voltak. Reggeli vizeletből a Gravi-HCG teszt negatív. 1 hete reggelente kicsi émelygek, illetve melleim is egyre csak nőnek. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A menzesz késése óta ez a 6. tesztem.

2 hónapja vetettem le a spirált erős folyás miatt. A védekezés Pharmatex krémmel történt azóta.

A krémet azért választottam, mert hormonmentes, több gyógyszerész véleményét is kikértem, szóval alapos megfontolás után választottam ezt a védekezési formát.

Sajnos lehet mégis helytelenül.

1 hete reggelente kicsi émelygek, illetve melleim is egyre csak nőnek. Ennyi tünetem van. Szerintetek van remény, hogy nem lesz az a tesz pozitív?

Tudom sokatoknak épp ez lenne a cél, de én védekeztem...


2008. jún. 2. 06:39
 1/6 anonim válasza:
Nem feltétlen vagy terhes.Mi nem védekeztünk,gyermeket szerettünk volna.Késett a menzeszem 9 napot,csináltunk vagy 10 tesztet mind negativ eredménnyel.Mikor megjött nőgyógyászhoz fordultam mi volt a késés oka mert a neten rengeteg olvasható.Azt mondta a doki lehet gyulladás,felfázás,stressz,válthatják ki bizonyos gyógyszerek is.Javaslom fordulj dokihoz.
2008. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehetsz terhes is de terhességkor több tünet egyszerre jelentkezik.Hányinger,étvágytalanság,picit romlik a közérzet,ingerültség,szédülés.Én most estem át ezeken,jön is a baba.Ha neked nincs meg mind fordulj dokihoz,mert más probléma lehet amit jobb kivizsgáltatni.Főként ha a teszt is negativ eredményt mutatott ki.A HCG amugy szerintem a legjobb,nekem elsőre kimutatta.
2008. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem bírtam ki, vettem egy Clearblue tesztet is, amit gyorsan megcsináltam. A tájékoztatón az szerepel, hogy felmérési adatok alapján, 1 nappal a menstruáció előtt 87%-ban kimutatta a terhességet.

Tapasztalatok ezzel a teszttel kapcsolatban?

2008. jún. 2. 09:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy ez a teszt is negatív lett...
2008. jún. 2. 09:44
 5/6 A kérdező kommentje:

Véleményt kértem Dr. Petróczi István nőgyógyásztól, aki hamar válaszolt is nekem e-mailben.

A fogamzásgátló Pharmatex krémre azt mondta, hogy semmit sem ér, felesleges pénzkidobás, a tesztekre pedig hogy egyik sem megbízható. Ezt így ilyen tömören, röviden, illetve a végére még egy cinikus megjegyzést is biggyesztett, "szereti az izgalmakat?"

Szóval véleményem az megvan róla...

2008. jún. 2. 16:22
 6/6 anonim válasza:

Nem semmi az az "orvos",vagy aki ezeket írta.Sokan szednek Pharmatex krémet és igazán bevált nekik.(Bár én tablettát szedek,attól jobban biztonságban érzem magam)

A kérdésedre: velem is egyszer előfordult,hogy késett párnapot,vettem tesztet:negatív lett,feszült voltam,és fájtak a melleim(valószínüleg a növéstől),de aztán szerencsére megjött nekem.(bár én még fiatal vagyok,akkor 17éves)De azok a napok kétségbeeséssel teltek el. Írdd majd meg,hogy mi lett végül!

2008. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!