Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jó helyen van az...

Szerintetek jó helyen van az ovum? Előbb biztos nem lehetett, de később? szerdán tesztelhetek?

Figyelt kérdés

a luteális fázisaim mindig 13 naposak, szóval a görbém alapján szerdára nem várom. ilyenkor már picit elkezd csökkenni a hőm de most 2 napja még feljebb ment, szerintetek van okom reménykedni? tesztelhetek szerdán? tudom még múlik a holnap-holnaputáni hőmön is...

itt a görbém:

[link]



2016. jan. 18. 09:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Jó helyen van szerintem :) és igen,tesztelhetsz:) drukk!!!
2016. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mar a 13.dpon vagy siman tesztelhetsz szerda.Szep a gorbed drukk majd ird meg :)
2016. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :) ez még csak a 12.dpo nem?

eddig mindig mensi napja előtt teszteltem, de újévi fogadalmam hogy megvárom a nemvárt napját... köszönöm a drukkolást. még nem élem bele magam, mert 1-2 nap alatt simán leesik a hőm sajnos. de hátha most összejött. megírom majd mi lett! :)

2016. jan. 18. 12:03
 4/24 anonim ***** válasza:
13. :))) Szoritok!
2016. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De ha 6-an volt az ovum akkor 12nap telt el az ovu ota vagyis 12.dpo,nem? Ha ez a 13. Akkor muszaj lenne holnap tesztelnem :D bar megfogadtam hogy csak a nemvaart napjatol tesztelek de ha ez a 13.dpi nem szegem meg a szabalyaimat egy holnapi tesztelessel :p
2016. jan. 18. 17:10
 6/24 anonim ***** válasza:
5. en esett vissza 6.an mar megugrott magas hod volt! Tehat megtortent az ovulacio.Elso magas naptol szamitjuk a lutealist.13. dpo a mai! Tobbszor nem irom le :D Viccelek csak :) Reggel tesztelhetsz ha ilyem szep magas marad a homersekleted! Aztan ird meg!
2016. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Haha :D köszi. Ha marad a hő tesztelek :)
2016. jan. 18. 17:53
 8/24 anonim ***** válasza:
Szivesen! :) Ket csikos tesztet kivanok reggelre.
2016. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szép a görbéd,szerintem nyugodtan tesztelhetsz. Nekem a 12 dpo-n már kimutatta.De ha tudsz még picit várni(bár tudom,nagyon nehéz :) ),akkor várd meg a szerdát,akkor már sokkal biztosabb! Drukkolok! ☺
2016. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Szia! mértem hőt 6kor 37,2 volt :) aztán irány a fürdőszoba... két tesztet is megcsinaltam mert az elsőnél annyira izgultam hogy pár másodperccel tovább mártottam bele a tégelybe. Ez 3 percen belül halvány, de jól látható 2 csíkos lett, de nem akartam becsapni magam, ugyanabból a pisiből csináltam egy ugyanolyan tesztet figyeltem hogy mindent jól csináljak. 3 perc után azon is felsejlett egy apró halvány vonal... de lehet hogy csak a szemem káprázott.. 25-ös xepil teszt volt. 2 nap múlva újra csinálok ha nem jön meg. Az az egy nyugtat hogy eddig soha még második csíkra utaló icipici halvány valami sem látszott most pedig mintha........ meglátjuk!
2016. jan. 19. 06:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!