Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos fog látni valamit?

Az orvos fog látni valamit?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek nőihez akkor lesz 1 hetes késés akkor leszek kb 3,5 hetes a doki fog látni valamit,mert kellene mennem meloba de vegyszerekkel dolgozok,és igy nemszeretnék nehogy baj legyen.eddig 3 pizitiv teszt
2016. jan. 18. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hetes késésnél már kb 5hetes vagy! Lehet,hogy lát valamit, de szívhang még nem biztos,hogy lesz. Legalábbis nálam még nem volt, egy hét mulva 6hetesen visszahívott,akkor már igen.
2016. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja csak en onnan szamolom mikor együtt voltunk,remélem fog latni vakamit mert hat egeszseges embernek se egeszseges aa sok vegyszer festék nem még egy terhesnek.köszi szépen
2016. jan. 18. 10:27
 3/9 anonim ***** válasza:
A terhességi heteket az utolsó menstruáció első napjától kell számolni!
2016. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van baba, ki fog írni táppénzre, én is magas ólomtartalmú estékekkel dolgozok, mikor elmentem hozzá (rózsaszín folyás miatt az 5. héten), még csak petezsák volt és szikhólyag, másnap már nem mehettem dolgozni.
2016. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Többször el kellett olvasnom mit írtál! Hiába onnan számolod, az orvos is az utolsó menstruáció első napjától fogja számolni! Vegyszerekkel dolgozol és táppénzre szeretnél menni ha jól értem.
2016. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy fog látni valamit (attól függ mikor fogant és milyen gépe van). Szerintem beszélj vele, nagy valószínűséggel kiír és visszahív egy héten belül.
2016. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem az h táppéntre akarok menni hanem mikor kezdtem dolgozni akkor elmondták h amint felmerül a terhesség onnan a naptól kezdve nem dolgozhatunk.én akarok dolgozni nem itthon ülni de nemengedik meg ha valaki terhes
2016. jan. 18. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta,hogy nem akarsz dolgozni, csupán azt hogy a káros anyagok miatt mennél táppénzre, ami érthető is, ne láss mindenben támadást.
2016. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Akkor is táppénzre fogsz menni, lásd az én hibám: én nem tudtam, hogy az ólom fejlődési rendellenességet okoz, mint írták pl itt is sokan, 6. hétig nem érdemes menni orvoshoz. Én azért mentem az 5. héten, mert rózsaszín pecsételésem volt. (gyárban nem is szólt senki, hogy nem lehet így dolgozni, pedig munkatársaim közül páran tudták, higy terhes vagyok) 12. heti vizsgálaton kiderült, hogy hygroma colli fejlődési rendellenessége van a babának, amit a magas ólom is okozhat. És nálunk nem én voltam az első, akinek ilyen rendellenességgel fejlődött a babája, szóval ha neked fontosabb, hogy ne unatkozz, akkor vedd számításba, hogy nem biztos, hogy ép lesz a babád. Nem véletlenül nem engedik dolgozni a terheseket...
2016. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!