Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnénk a párommal...

Kisbabát szeretnénk a párommal már régóta. Valószínűleg petevezeték átfújásra kell majd mennem. Milyen az ilyen vizsgálat? Lehet valami "mellékhatása"?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem személy szerint nem volt ilyen beavatkozás csak a barátnőmnek.Azt mondta kellemetlen.Kapsz érzéstelenítőt "oda" benntre.Majd katétert vezetnek fel a Petevezeékekbe.HSG címszó alatt utána is tudsz nézni
2008. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem csináltak, és bódításban történt. Tehát megkaptam a bódító szurit, 5 másodperc múlva, tente és már csak jóval a művelet után ébredtem, tehát nem éreztem semmit. Egy éjszakát kellett bent tölteni utána a kórházban, véreztem, de ez természetes, semmi egyéb nem volt utána. Ez kb. 2,5 hónapja volt és most baba van a pocakomban, 4 hetes körül lehetek :))) Szóval nekem bejött a vizsgálat, bár nem volt elzáródás, de az orvosom szerint a beavatkozást követően nagyban megnő a fogantás esélye.

Sok sikert és ne izgulj!

2008. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
SZIA.Nekem volt már 3*is hsg-m.Nem egy kellemes érzés,feszitő érzésed van lent.Kontrasztanyagot jutattnak fel a petevezetékbe így megtudják nézni,hogyha elvan zárodva valamelyik oldal hol nem jut át az anyag.De ezt te is fogod látni legalábbis nekem mutatták.HA elvan záródva utánna az az oldal jobban fáj mert ezt az anyagot fecskendezik fel és egy kicsit próbálják még hátha az anyag átjut és így kitisztítja az utakat.Nekem elvolt az egyik záródva nem is egyszer.Mellékhatás nincs csak még aznap fáj és egy kicsit vérezgetsz.
2008. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Méhszájba adnak érzéstelenítőt, mást nem kaptam, a többi ua. mint az előzőekben leírtak.
2008. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol altatnak?
2009. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!