Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg jött a menstruációm de...

Meg jött a menstruációm de csak 1 napra. Azóta viszont elég sokat szédülök és ha eszek hanyingerem van utána. Érdemes lenne tesztelni? Vagy esélytelen a baba? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 12:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Tesztelj, mert ez akár méhen kívüli terhességre is utalhat.
2016. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!
2016. jan. 18. 13:01
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes tesztelni, mert egyrészt megnyugtat, másrészt te érzed, ha nem volt normális a ciklusod. Persze előfordulhat 1-2szer, hogy rövidebb a vérzés, de azért tesztelj, az a biztos.
2016. jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2016. jan. 18. 13:24
 5/26 anonim ***** válasza:
Szia! Én második babommal igy voltam. 1 napos barna vérzésem volt, de ekkor már nagyon halvány pozi tesztem volt(délutáni pisiből). Milyen volt a vérzés,eltért az átlagostól? Általában hány napig tart? Szerintem esélyes a baba! Tesztelj! Szeretnétek babát? Ha igen drukkolok! :) Ird meg,mi lett. :)
2016. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ja, és beágyazódásos vérzés volt, neked is simán az lehetett. Nem kell egyböl a legrosszabbra gondolni. A méhen kívüli terhesség a legtöbb esetben fájdalommal,görcsöléssel jár. Ezzel ellenben viszont rengeteg kismamának van beágyazódásos vérzése...
2016. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
3-5 napig szokott tartani...olyan érdekes volt a színe is ....az állaga is....nem is tudommire vélni. ...de az hogy csak 1 napig tartott.....ez nagyon kevés. ...valami nem stimmel az biztos.....
2016. jan. 18. 13:58
 8/26 A kérdező kommentje:
Hopp...véletlenül elküldtem. Szóval. Igen 2 éve várjuk a gólyát de nem jön. ....nagyon-nagyon örülnénk ha baba miatt lenne ez az egész. 😊😄ma veszek tesztet. Holnap reggel pedig megcsinalom😊
2016. jan. 18. 13:59
 9/26 anonim ***** válasza:
Mar kimutatja ha megvetted ma es megcsinalod :)) De ket darabosat vegyel hatha kelleni fog :D
2016. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
#6,7 vagyok. Nagyon esélyes akkor!! ;) Megy a drukk!!! :)))
2016. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!