Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt csík így is biztos?

Facelle teszt csík így is biztos?

Figyelt kérdés

A napokban nem várom, és ma csináltam egy ilyen tesztet, negatív lett de ahogy meg száradt látszik egy lilás kis halvány második csík.

Tudom időn túl nem jó értékelni, de jelezhet így is terhességet?


2016. jan. 18. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az időn túli tesztem 8 éves 😊épp iskolában van😄
2016. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó időn túl értékelni de csak az idő mondja meg. Lehetséges, hogy pár nap múlva időn belül megjelenik a csík. De ez lehet szellemcsík is így. Sajnos ez tényleg nem jelent semmit, olvastam itt már mindkét esetről. Van, aki terhes volt, de van olyan is, aki nem.
2016. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hugom is hasonlóan járt. Épp nálunk tesztelt,de nem látott rajta semmit,és kidobta. Nem hagyott nyugodni a dolog,és kiszedtem a szemetesből,aztán felhívtam, hogy terhes!! 😀 Ugyan ez Corax teszt volt, de ha egyiknél előfordul, akkor a másiknál is!
2016. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha terhességet jelezne az jó volna, jöhetne a baba. Utána olvastam itt, és meg oszlanak a vélemények a facelle tesztről, volt akinek babát jelzett időn túl, de a többségben hamis halvány pozitívak voltak időn túl és belül. Azt gondolom inkább várok még és egy újabb tesztet veszek a gyógyszertárban.
2016. jan. 18. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!