Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A dupla szellemcsikos teszt...

A dupla szellemcsikos teszt sosem jelent semmit? Tehat az elso csik nem jelezhet hcg szint emelkedest?

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 16:46
 1/7 A kérdező kommentje:
2016. jan. 10. 16:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy rossz teszt.Ismételd meg.
2016. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ez a teszt egész biztosan nem jelent semmit. Maximum negatívként lehet értékelni. Tényleg furcsák rajt a csíkok, még ha szellemcsíkok is (nekem totál szürkének tűnnek), túl távol vannak egymástól, hogy a reagenscsík két szélét jelezzék. Akár hibásnak is mondhatnám... Szóval szerintem ezt dobd ki.
2016. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kidobtam :) Akkor reggel megismétlem ,hátha... Ha rossz,akkor semmiképp sem jelezte volna a hcg-t?
2016. jan. 10. 17:33
 5/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ez nem jelzett semmiféle hcg-t. Magad is írod, szellemcsíkos. Azok a szürke sávok a feltételezett reagenscsíkon sincsenek szerintem. És mivel nem a reagenscsík színeződött, így nem lehet hcg jele. Bocs, már körbeismétlem az egészet, de remélem, érted :) Holnapi elsőből talán lesz egy érvényes teszted.
2016. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma de úgy értem,hogy hogyha most terhes lennék,ez a teszt jelezte volna? :) tehát ha ez rossz tezzt,akkor ha 100000 hcg hormon lenne bennem,akkor sem jelezné? :) így értem.
2016. jan. 10. 17:46
 7/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerintem igen, jelezte volna. De ha holnap reggel pozi lesz a teszted, akkor tévedtem :) Vagy még igen az elején vagy, és ezt nem reggel csináltad, azért lett negatív. Mikorra nem várod?
2016. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!