Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésre utaló jelet nem...

Peteérésre utaló jelet nem látott a doki, mégis lehetett rá pár napra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, csak érdeklődöm, valaki tapasztalt már hasonlót? 17. ciklusnapon voltam dokinál akkor nem látott peteérésre utaló jelet.

35 napos ciklussal nekem 19-20 nap szokott lenni az ovum.

Most így áll a görbém. Létezhet, hogy 2-3 nappal előtte nem látja jelét egy orvos? Tudom, még az se biztos, hogy volt még egy két nap és ha marad a hő és feljebb megy az a tuti, csak furcsa, hogy nem látott semmit.


Görbém:

[link]



2016. jan. 19. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy a doki mikor mit lát de a görbéd szerint volt ovud!
2016. jan. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látnia kell ultrahangon, ha van. Nekem már cilkus elején láta, hogy lesz-e vagy nem, és azt is, hogy előző hónapban volt-e. A fog.g. abbahagyása után 3 hónapig nem volt, azt látta, és be is jött, azt is látta, mikor lesz, és az is bejött.
2016. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tehát most tutira nincs így a hőgörbe most jelentéktelen. Fogi gátlót nem szedtem, múlt nyáron volt egy vetélésem :( azóta nem teljesen fel van borulva minden. Amint jön a kövi ciklus mennem kell hormonvizsgálatokra. Csupán furcsállom a görbét, így ezek szerint abban sem lehetek biztos, hogy az elmúlt fél évben volt e peteérésem... látszólag a görbék alapján csak minden második hónapban volt ovum, de ezekszererint még az sem biztos :(


Remélem amint meglesznek az eredmények hamar tudunk segíteni a gondokon... TSH értékem magas volt 4,8, azóta sikerült letornázni 2,4re. Remélem nyáron, de legalább idén sikerül újra egy kis csoda :S :) :(

2016. jan. 19. 09:03
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok, gondoltam megosztom, hogy állok... ha nem tudnám, hogy nem volt peteérésem akkor még reménykednék is a sikerben. No mindegy, gondoltam mutatom a görbém, hátha majd valaki lesz hasonló cipőben.


Szép napot!


[link]

2016. jan. 28. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!